Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope ugl

poruka: 8
|
čitano: 6.282
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope ugl".
12 godina
offline
Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope ugl

Čini se da će i žute papiriće prestati dostavljati.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope ugl

Maa neeeeće, jer sam načuo da će ih za koju godinu iz poštanskog golubarnika donositi golubovi direktno na prozor klijenta.

 

Em se ne luči Sveta Molekula, em je brže od potplaćenog poštara na staromodom Tomosiću.

 

Ono u Ameriki bi rekli klasična WIN-WIN situacija ili po naški DVIJE MUHE JEDNIM UDARCEM.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope ugl

prekrasan primjer marketinškog lupetanja, posebno kad znaš kako je "nultu emisiju CO2" moguće postići jedino i tamanjenjem svih biljaka i ljudi (što je u slučaju šalteraša dosta teško razlikovati) u poduzeću. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope ugl

Nije to tako neostvarivo. Prebaciti dostavu na kooperante, zadržati samo uredske poslove pogonjene solarima. To što će kooperanti dostavljati Dajcom kljunašom i FAP-om, nije poština briga. Oni su svoju dužnost izvršili, pa ako ih se ovi iz bezbednosti sete - sete.

 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope
Ajar kaže...

prekrasan primjer marketinškog lupetanja, posebno kad znaš kako je "nultu emisiju CO2" moguće postići jedino i tamanjenjem svih biljaka i ljudi (što je u slučaju šalteraša dosta teško razlikovati) u poduzeću. 

 :))))

NULL!=NULL
14 godina
offline
Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope ugl

.. a i svi poščeri će biti anti-alkoholičari...

 

i jednorozi će prdjeti duge...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope
2041. pošaljem paket s HP-om...ali ga do poslovnice dovezem s benzincem...uslugu slanja platim parama zarađenim stvaranjem CO2 i ostalih stakleničkih plinova

slava gluposti...samo je ona vječna
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska pošta obvezala se postići nulte stope
Stric_Jura kaže...

.. a i svi poščeri će biti anti-alkoholičari...

 

i jednorozi će prdjeti duge...

 -jednorozi ne prde! ostalo je stvar tumačenja, npr borba protiv alkohola uništavanjem.. ekološki je prihvatljivije pohraniti alkohol u tijelu poštara nego ga izliti u plitvička jezera, more i uzrokovati pomor (ili mamurluk) flore-faune-gljiva i čovječe ribice..

 

-nekak mi ovo vuče na ruka-ruku mije.. pitam se pitam, tko će biti dobavljač ev.. čak bez natječaja ili potrebe takvih uvijeta (kao kožna navlaka na mjenjaču brzina u autu kad se piše za jednog dobavljača).. nije audi, nije porše, nije folcika.. ne mogu se sjetiti.., ne nije ni bugati, onaj brži.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 15:59 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice