Korisnik Twittera objavio uvredljiv tweet i dobio

poruka: 5
|
čitano: 20.405
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnik Twittera objavio uvredljiv tweet i dobio ".
10 godina
offline
Korisnik Twittera objavio uvredljiv tweet i dobio

Povratak verbalnog delikta, plus ista ekipa je spremna u isto vrijeme prozivati kinu za social credit score. 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Korisnik Twittera objavio uvredljiv tweet i dobio

koliko me mizerno plaćaju za posao koji obavljam, postupno se približavam atributu "društveno koristan" (odn. besplatan). sjećam se, dok sam radio u jednoj ogromnoj firmi, nikad se nisam žalio na visinu plaće, samo na njezinu učestalost: bila bi ok da je tjedno. na mjesečnoj razini je bijeda. pouka: što si bolje (i redovitije i učestalije) plaćen, društveno si beskorisniji (ali sebi si ok). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korisnik Twittera objavio uvredljiv tweet i do
Niš čudno za UK. Na vlastitoj koži sam iskusio kak funkcionira njihov "pravni" sustav.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Korisnik Twittera objavio uvredljiv tweet i do
Hrco kaže...
Niš čudno za UK. Na vlastitoj koži sam iskusio kak funkcionira njihov "pravni" sustav.

 Sto je bilo, jesi zavrsio u corku?

Meni je ostalo u sjecanju kad je tip imao prometnu i imao je snimljeno na kameri, policijoti su to vidjeli pregledali i nastavili da pitaju ljude koji su vidjeli udes jer je to relevantnije nego snimka.

15 godina
offline
Re: Korisnik Twittera objavio uvredljiv tweet i do
Bome jesam
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice