Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov

poruka: 9
|
čitano: 7.815
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov".
16 godina
neaktivan
offline
Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov

od gomoljastih bizarnosti, zanimljivo je ono skidanje temperature stavljajući ga na tabane...i sjećam se daaavno kao dijete...

čovjeku na stojadinu stali brisači.  prepolovio krumpir i cijelu šajbu premazao sa istim. kiša je nestajala sa šajbe...bolje nego da rade brisači na max.

čudne su to kvrgave kugle dopremljene sa čudnih podneblja.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov

Odličan članak g.Raos. Priželjkujem tekst o bobicama bazge.lp

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov

krumpir je (uz kavu i duhan, da ne spominujem purane) jedna od rijetkih dobrih stvari koje smo dobili s američkih kontinenata. i još, ak je netko dovoljno glup, raste mu na betonu. diš bolje?! ak se već trujem s kofeinom i nikotinom, mogu i sa solaninom i hakoninom. jednom se živi, a drugome ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 8:18 (Ajar).
Moj PC  
5 1 hvala 0
5 godina
offline
Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov


Ako se dobro sjećam, dosta otrovan je i zeleni/nezreli krumpirov gomolj. I obilnija/učestalija konzumacija još puno prije općenito smrtonosne doze od 6kg može izazvati upalu slijepog crijeva, što također može indirektno dovesti do smrti.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 1 hvala 0
2 godine
offline
Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov

Ima solanina i u rajčici, patlidžanu i paprici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov
Kakaovac, rajčica, kukuruz. Uz purane, duhan i krumpir.
11 godina
offline
Re: Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov
juraj8 kaže...
Kakaovac, rajčica, kukuruz. Uz purane, duhan i krumpir.

Mikroprocesori, internet, ...

42
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 11:38 (markoBT).
10 godina
offline
Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov

 

Dobar članak. Ne više od 6kg dnevno, te će sve biti okej.

Ovak', koliko znam krumpir je pomogao ekipi kroz povijest da ne umru od gladi.

 

BTW, ljudi kada počnu malo istraživati o sastavu hrane, uvide da nije ovo kaj jedemo nije jedino moguće. Nije svaka hrana za sve. Ne postoji loša hrana, nego samo loša prehrana.

Da, oni bi narače , a ne bi papirku. Koja isto tako ima vitamina C u sebi....Znanje prije svega.

 

Čovjek i od previše konzumacije čokolade može umrijeti...to je neka slatka smrt. 

 

Kako god bilo, živjeti ćemo vječno.

Sretan Uskrs svima!!

dzg
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 13:24 (PzKpfw).
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Kemičar u kući (#57): krumpir (ni)je otrov

ne zaboravimo i kako je krumpir najšire dostupan i često korišten za snimanje ufo-a, bigfoota i ostalih atmosferskih pojava. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice