Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

poruka: 14
|
čitano: 11.116
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am".
6 godina
offline
Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

Neovisno o članku,malo je previše brainwash u svemu tome... jučer na vjestima doveli vrtičku djecu...zemlja je stara 4.5 milijardi godina...bilo je i gorih situacija...ustvari priroda ovog našeg svemira je promjena...nasilje...smrt...temelj biološkog života je pojedi ili budi pojeden...bez nasilja nad dinosaurima nebi ni bilo nas...bez kemijske promjene sastava atmosfere nebi ni bilo života na kopnu... milijuna godina količina kisika u atmosferi je bila 40%...za današnji život smrtonosna doza

 

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarni
HCMAA kaže...

zemlja je stara 4.5 milijardi godina...bilo je i gorih situacija

 

 

 

 

Obicno kad ljudi pricaju o klimatskim promjenama misle na prezivljavanje covjecanstva a ne planeta Zemlje. Mislim da se Zemlja ne zamara previse s tim kolko je vani stupnjeva?

5 godina
offline
Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

Ja bih rekao da za rješenje treba igrati na istu kartu koja je i uzrok ovom problemu: ljudsku pohlepu.
Jedna ekipa kemičara predstavila je proces proizvodnje karbonskih vlakana iz CO2 u atmosferi, koji bi mogao biti i ekonomski isplativiji od standardne proizvodnje tog traženog materijala.

Researcher Demonstrates How to Suck Carbon from the Air, Make Stuff from It | MIT Technology Review

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2022 11:15 (Al Crane).
 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarni
steelman kaže...

Obicno kad ljudi pricaju o klimatskim promjenama misle na prezivljavanje covjecanstva a ne planeta Zemlje. Mislim da se Zemlja ne zamara previse s tim kolko je vani stupnjeva?

 
Jelda je fascinantno na koje sve načine neki pokušavaju trivijalizirati problem koji nosi antropogeno globalno zatopljenje? Ono, ljudi su i prije umirali, šta sad ima veze ako neko nekoga i kokne?
Samo čekam paradajz-memija da rastumači gospodinu Raosu kako i on pohađa Crkvu Svete Grete  

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

cvajštajn je zgodno dometnuo kako se "problem nikad ne može riješiti na razini na kojoj je nastao". a nije naveo na kojoj može, lopina matora. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2022 16:18 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarni
Ne radi se ovdje o spasu Zemlje. Zemlje će biti i kad nas više ne bude. Radi se o spašavanju ljudskog roda.
5 godina
offline
Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

Ako se idemo praviti kako nismo dobro razumjeli ovo semantičko trolanje, ako planet promatramo iz perspektive Gaia hipoteze, onda je on zbilja jako teško bolestan, poput pretilog onkološkog pacijenta s metastazama, kojem je zadnja šansa kemoterapija.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

Kada mi programer iz mikromekanog, stari Bill priča o covidu i klimatskim promjenama, nema razloga da mu ne vjerujem, ipak je on najveći stručnjak, ako ne i bog stručnjaka.

I onda kada čitam na Bug.hr širenje tog evanđelja, odmah se uzbudim od sreće.

Čak i Marko Šećerni na fejsbuku mi stavlja mini prozor ispod svake objave o klimatskim promjenama i covidu, jer svi ostali pričaju gluposti i šire "teorije zavjere" a jedino oni govore istinu.

 

Treba odbaciti prethodne metode u znanosti gdje jedan znanstvenik pobija jedan drugog sa činjenicama i uzeti ovu jedinu istinu, iliti evanđelje po Billu i njegovoj družini stručnjaka te im slijepo vjerovati kao što vjerski fanatici vjeruju.

Ako stari bill kaže da krave prde i zagađuju atmosferu, ja mu vjerujem i ja ću biti vegan samo zato što mi je on to rekao.

 

Jednog dana kada vam bill kaže da je nebo žuto i sunce je blu, vi nemojte vjerovati svojim očima, nego trk na faktograf i provjeru informacija, jer nedo bog vjerovati ovim ravnozemljašima i antivakserima.

 

Ako vidite da mi objave nema

 
2 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarni
marsovac zemaljski kaže...

Kada mi programer iz mikromekanog, stari Bill priča o covidu i klimatskim promjenama, nema razloga da mu ne vjerujem, ipak je on najveći stručnjak, ako ne i bog stručnjaka.

I onda kada čitam na Bug.hr širenje tog evanđelja, odmah se uzbudim od sreće.

Čak i Marko Šećerni na fejsbuku mi stavlja mini prozor ispod svake objave o klimatskim promjenama i covidu, jer svi ostali pričaju gluposti i šire "teorije zavjere" a jedino oni govore istinu.

 

Treba odbaciti prethodne metode u znanosti gdje jedan znanstvenik pobija jedan drugog sa činjenicama i uzeti ovu jedinu istinu, iliti evanđelje po Billu i njegovoj družini stručnjaka te im slijepo vjerovati kao što vjerski fanatici vjeruju.

Ako stari bill kaže da krave prde i zagađuju atmosferu, ja mu vjerujem i ja ću biti vegan samo zato što mi je on to rekao.

 

Jednog dana kada vam bill kaže da je nebo žuto i sunce je blu, vi nemojte vjerovati svojim očima, nego trk na faktograf i provjeru informacija, jer nedo bog vjerovati ovim ravnozemljašima i antivakserima.

 

Ako vidite da mi objave nema

 
A koji to točno znanstvenici DOKAZUJU da nije u toku opasno antropogeno globalno zagrijavanje?

I bil' ti marsovac vjerovao jednoj NASA-i, koja ipak nije neki tamo Bill? Ili je i to skup sve samih debilla uortačenih da podjarme dubokomisleće sljedbenike kravljeg prđenja (kakav idiotizam tako interpretirati problem antropogenih stakleničkih emisija)?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarni
marsovac zemaljski kaže...

 

Jednog dana kada vam bill kaže da je nebo žuto i sunce je blu, vi nemojte vjerovati svojim očima, nego trk na faktograf i provjeru informacija, jer nedo bog vjerovati ovim ravnozemljašima i antivakserima.

 

 
I kad si ti gledao svojim očima snijeg u kontinentalnoj Hrvatskoj zadnji puta, recimo?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
3 godine
offline
Re: Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarni
A da se vodiš time da gotovo svi znanstvenici smatraju da je čovjek glavni pokretač trenutnih klimatskih promjena, a ne baljezgaš gluposti?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2022 23:39 (Gallu).
16 godina
offline
Re: Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarni
marsovac zemaljski kaže...
/cut

 

Jednog dana kada vam bill kaže da je nebo žuto i sunce je blu, vi nemojte vjerovati svojim očima, nego trk na faktograf i provjeru informacija, jer nedo bog vjerovati ovim ravnozemljašima i antivakserima.

 

Ako vidite da mi objave nema

 Ne znam kako je tvoja objava uopće preživjela, jer moju je lokalni faktograf izbrisao.

 

NAZDRAVLJE! AMEN!

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
5 godina
offline
Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

Evo jedna objava za one sa selektivnim pamćenjem, prilagođena uzrastu:

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Globalno zatopljenje? Rješenje je u tercijarnim am

Nevjerojatna moć medija uvjeri čovjeka u nešto suprotno. Vjeruješ medijima ili svojim očima pitanje je sad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice