Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog rob

poruka: 6
|
čitano: 3.457
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog rob".
15 godina
offline
Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog rob

Puna usta tehnologija, a ne sjećam se da sam ikada vidio proizvod (koji se prodaje). Papiri za homologaciju se još uvijek čekaju, a trebala je biti formalnost. 

 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog
10% zaposlenika na placi. Radnici po satu ce biti povecani, dakle u proizvodnji.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog
Gajotres kaže...

Puna usta tehnologija, a ne sjećam se da sam ikada vidio proizvod (koji se prodaje). Papiri za homologaciju se još uvijek čekaju, a trebala je biti formalnost. 

 mislim da je ipak vijesti o onom drugom Musku, ne ovom našem lokalnom, koji ima stvarne aute i koje je čak moguće i sve više vidjeti na našim cestama. Praktički ne prođe dan, a da u Zg ne vidim bar 2-3 Tesle u prometu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 19:17 (Aldo).
9 godina
offline
Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog rob

Ovome Musku ne treba ništa vjerovati. Stalno daje neka obećanja, a ništa ne ispunjava (FSD, Cybertruck, itd.) FSD još uvijek nije spreman, iako je više godina najavljivao da će "uskoro biti gotov", proizvodnja Cybertrucka opet je odgođena, itd. Ali što reć, ne treba vjerovati milijarderu čija se obitelj obogatila na izrabljivanju ljudi u rudnicima. Glavno da svakodnevno zna pisat gluposti po twitteru.

 
4 4 hvala 0
6 godina
offline
Re: Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog
Gajotres kaže...

Puna usta tehnologija, a ne sjećam se da sam ikada vidio proizvod (koji se prodaje). Papiri za homologaciju se još uvijek čekaju, a trebala je biti formalnost. 

Pročitaj tu i tamo koju vijest.

https://www.autonet.hr/aktualno/vijesti/rimceva-nevera-dobila-posljednji-papir-prije-isporuke-kupcima/?utm_source=article

15 godina
offline
Re: Elon Musk najavljuje demo Teslinog humanoidnog
😂😂😂😂😂😂😂

Ja ti trolam ovog ludizao samo izgleda da je dobio ban i ne može odgovoriti. Ovo je copy paste njegovog post s druge teme gdje pise da je Rimac osigurao 500mill € investicija.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice