Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

poruka: 14
|
čitano: 4.816
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv".
Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

da, super su mi ti shortsi. Za razliku od onog negledljivog sranja na fejsbuku, YT shorts ima prilično štosne sadržaje kojima je namjera dati kratak uvid u dosta duži video. Ipak, često ih gledam čisto iz dosade kad moram izgubiti 30 minuta na neki način, pa samo skrolam i skrolam.

 

TikTok nisam nikad gledao, koliko sam shvatio oni ciljaju na klinčadiju od 12 godina, pa mi definitivno nije privlačno. Jedna aplikacija za gledanje videa je i više nego dovoljna, hvala lijepa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2022 15:33 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci – budućnost dr
Uskoro možemo očekivati cameru posebno za vertikalni video koja će u startu biti tako orijentirana
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

Treba bit realan, bez obzira na mobove vertikalni video je obična budalaština na kvadrat.

 

 

Youtube Shorts, to nek si Jubitu gazda pomješa sa porilukom i pojede za večeru.

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

Jedini nacin da ne gledate TikTok je da ne instalirate app na telefon!! U suprotnom brzo cete se uhvatiti kako provodite sate listajuci TikTok klipove!

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

Izbjegavam te shortse koliko god je moguće i gdje god je moguuće. TikTok vidim samo slučajno kad u nekom članku bude embedan i to mi je dovoljno. To je nevjerojatna količina besmislenih, neinteligentnih, nemaštovitih, neduhovitih uradaka i zapravo me ne čudi da je to danas jako popularno jer trend poglupljivanja stanovništva traje već dugi niz godina.

 

Tragično je u kojem to smjeru ide, 30 sekundi gledanja TikToka smanji mi IQ za 30 bodova, pa odlazim u minus. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
10 0 hvala 2
10 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

 

 

Hm, ne treba žibe od noviteta. Sve je to za ljude. Nekada duže, nekada kraće. Nešto na kratko, nekaj na dugo.

 

Internet nije pobijedio knjigu, tako da ni kratki vertikalni video isječci neće pobijediti ostale medije ni formate video sadržaja. Ne treba biti zatvoren za nove stvari, nego svatko koristi kaj mu više paše.

Sve prolazi, al' Old Shatterhand ostaje.

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
online
Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

Moglo bi postati najbrojniji tip videa u iducih godinu-dvije-pet. Je li to buducnost? Tesko. Svi koji razmisljaju tako "tunelski"  mislili su 2007. da ce sva buducnost komunikacije biti na MSN-u, 2014 da ce biti 6mlrd ljudi na Fejsu itd. Ovo ce biti aktualno dok netko ne osmisli nesto novo, sto izaziva veci sok, vecu ovisnost i sl.

 

Ono sto mi je iritantno kod tih videa (osim vertikalnog prikaza koji je besmislen na moniotrima) je sto se ne mogu zaustavljati i premotavati. Dakle ako hoces vidjeti neki detalj u 15-oj sekundi, izvoli blejat ko ovca i cekat taj trenutak. Ako ga hoces ponovit, gledaj sve ispocetka...

 
9 0 hvala 1
11 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci – budućnost društv

Vertikalni video je čista besmislica. Postao je popularan i masovan samo zato što se vlasnicima mobitela ne da okrenuti mobitel u horizontalan položaj, a svoje video uratke nikad nisu pogledali na ekranu laptopa ili PC-a.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci – budućnost dr
Pancho2012 kaže...

Vertikalni video je čista besmislica. Postao je popularan i masovan samo zato što se vlasnicima mobitela ne da okrenuti mobitel u horizontalan položaj, a svoje video uratke nikad nisu pogledali na ekranu laptopa ili PC-a.

 Je li to mislica ili besmislica određuje gledanost. Ako je gledano onda je mislica, ako nije gledano, onda je besmislica. Autori se neće ravnati po tome što tko mislio nego koliko je što gledano. Zašto bih radio 10 min film koji će gledati x ljudi, ako će pola minute filma gledati x100 ljudi?

11 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci – budućnost dr
rjakopec kaže...
Pancho2012 kaže...

Vertikalni video je čista besmislica. Postao je popularan i masovan samo zato što se vlasnicima mobitela ne da okrenuti mobitel u horizontalan položaj, a svoje video uratke nikad nisu pogledali na ekranu laptopa ili PC-a.

 Je li to mislica ili besmislica određuje gledanost. Ako je gledano onda je mislica, ako nije gledano, onda je besmislica. Autori se neće ravnati po tome što tko mislio nego koliko je što gledano. Zašto bih radio 10 min film koji će gledati x ljudi, ako će pola minute filma gledati x100 ljudi?

 Moj komentar ne odnosi se na duljinu trajanja videa, nego na vertikalni format. Inače, uvjeren sam da gledanost ne bi bila ništa manja, kad bi video bio horizontalan (možda čak i veća jer bi se mogao normalno gledati ne samo na mobitelima, nego i na monitorima PC-a i laptopima, pa čak i televizorima).

9 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci – budućnost dr
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

da, super su mi ti shortsi. Za razliku od onog negledljivog sranja na fejsbuku, YT shorts ima prilično štosne sadržaje kojima je namjera dati kratak uvid u dosta duži video. Ipak, često ih gledam čisto iz dosade kad moram izgubiti 30 minuta na neki način, pa samo skrolam i skrolam.

 

TikTok nisam nikad gledao, koliko sam shvatio oni ciljaju na klinčadiju od 12 godina, pa mi definitivno nije privlačno. Jedna aplikacija za gledanje videa je i više nego dovoljna, hvala lijepa.

 Malo kontradiktorno zar ne?

Nisam videl, al znam da je glupost :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci – budućnost dr
Q-Tip kaže...

Izbjegavam te shortse koliko god je moguće i gdje god je moguuće. TikTok vidim samo slučajno kad u nekom članku bude embedan i to mi je dovoljno. To je nevjerojatna količina besmislenih, neinteligentnih, nemaštovitih, neduhovitih uradaka i zapravo me ne čudi da je to danas jako popularno jer trend poglupljivanja stanovništva traje već dugi niz godina.

 

Tragično je u kojem to smjeru ide, 30 sekundi gledanja TikToka smanji mi IQ za 30 bodova, pa odlazim u minus. 

 

 

 Malo ga pretjeruješ. Na tiktoku ima stvarno svega i koja god da te tema zanima, tamo možeš naći videa o tome. A tiktok ti prikazuje videa na temelju tvojih preferencija, pa ako stalno gledaš besmislena i neinteligentna videa, to će ti se i prikazivati. Tako da je do tebe, a ne do tiktoka. 

12 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci – budućnost dr
dejo6 kaže...
Q-Tip kaže...

Izbjegavam te shortse koliko god je moguće i gdje god je moguuće. TikTok vidim samo slučajno kad u nekom članku bude embedan i to mi je dovoljno. To je nevjerojatna količina besmislenih, neinteligentnih, nemaštovitih, neduhovitih uradaka i zapravo me ne čudi da je to danas jako popularno jer trend poglupljivanja stanovništva traje već dugi niz godina.

 

Tragično je u kojem to smjeru ide, 30 sekundi gledanja TikToka smanji mi IQ za 30 bodova, pa odlazim u minus. 

 

 

 Malo ga pretjeruješ. Na tiktoku ima stvarno svega i koja god da te tema zanima, tamo možeš naći videa o tome. A tiktok ti prikazuje videa na temelju tvojih preferencija, pa ako stalno gledaš besmislena i neinteligentna videa, to će ti se i prikazivati. Tako da je do tebe, a ne do tiktoka. 

 

Koji dio nisi razumio kad kažem da TikTok vidim samo kad je embedan u članke? Nisam registriran, nemam instaliranu aplikaciju, nikad ciljano nisam otišao na TikTok i ne vidim na temelju čega bi nalazio moje preference. Ne, nije do mene. Tinejdžeri sa smislom za humor kuhala za vodu definitivno nisu moje preference.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci – budućnost dr

Pa eto, ne razumijem kako netko može imati tako snažno negativno mišljenje o aplikaciji koju ne koristi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice