Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

poruka: 20
|
čitano: 34.298
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri ".
15 godina
offline
Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

Znači mid-range samsung po duplo većoj cijeni...

Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
dejo6 kaže...

Znači mid-range samsung po duplo većoj cijeni...

Koji to mid-range Samsung koristi Snapdragon 8 Gen 1 (čak niti jedan premium Samsung u EU ne koristi Snapdragon - sramota), koji to mid range ima 12 GB rama, koji to ima 80W punjenje i koji to ima ZEISS-ovu optiku u mobu.

U prijevodu ne kenjaj, je da je kinez, ali ne kenjaj.

Usporedba sa Samsung md-range mobitelom ne postoji ni u primislima.

16 godina
offline
Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

dolazi i punjač u pakiranju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

Kao vlasnik x51 5g mogu napomenuti da je mobitel premium segmenta, sa kamerama boljim od Samsunga...noćna posebice....video je sa Gimbalom strahovito fluidan....boje realne io neprenaglašene bez nepotrebne oversaturacije i kontrasta...za cijenu po kojoj sam ga kupio prezadovoljan sa Vivom!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
dejo6 kaže...

Znači mid-range samsung po duplo većoj cijeni...

Od Samsunga u moju kuću jedino može ući neka kanta za smeće (ali ona za papire sa mrežicom) i pod uslovom da znak Samsunga bude na podu tj. da se ne vidi.

Ne mogu da shvatim koliko ljudi su jednostavno inertni kao i sami Telecomi koji uz pretplatu nude to korejsko precijenjeno smeće.

16 godina
offline
Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

Kakvo je stanje sa nadogradnjama za Vivo mobitele?

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Wiz3m4n kaže...

Kao vlasnik x51 5g mogu napomenuti da je mobitel premium segmenta, sa kamerama boljim od Samsunga...noćna posebice....video je sa Gimbalom strahovito fluidan....boje realne io neprenaglašene bez nepotrebne oversaturacije i kontrasta...za cijenu po kojoj sam ga kupio prezadovoljan sa Vivom!!

Gdje si ga kupio?

Osobno su mi se dopali X60 i X70, ali nisam baš našao neku ok soluciju za nabaviti ga.

15 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Koristim Galaxy A52s a paralelno sam cca mjesec dana koristio i Realme GT Neo2. Vivo i realme imaju skoro pa isti softver pa se može uspoređivati. Iako je realme bio dobar mob, brz i fluidan zadržao sam si Samsung. Jednostavno mi je njegov Android za koplje iznad Realmeovog. To ne znači da je Realme ( vivo u ovom slučaju ) loš, samo da je os puno speglaniji na Samsungu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij

Od kolege sa drugog foruma, ni 2mj. star bio... on je kupio u DEU. Zbilja samo pohvale...čisti Android, jako lijepo radi...kamera kako sam rekao je vrhunska. Jedino me ponešto punjenje razočaralo....33w brzi punjač no treba mu dobar 1h i možda mrvu više do 100%

 

Prije toga sam koristio skoro 3g. Mate 20 pro tako da nisam prešao sa neke cigle na VIVo ;)

Nadogradnje su zagarantirane 3+g. to je čisti Android gore odnosno Funtouch kako oni nazivaju

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 18:03 (Wiz3m4n).
6 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Originalni_manic kaže...

Kakvo je stanje sa nadogradnjama za Vivo mobitele?

I mene zanima.

12 godina
offline
Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

Takodjer i mene isto zanima.

Kinezi vec neko vrijeme napucavaju ovako specke, ali nisam bas primjetio da se mogu pohvaliti redovnim apdejtima.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Envy kaže...

Ne mogu da shvatim koliko ljudi su jednostavno inertni kao i sami Telecomi koji uz pretplatu nude to korejsko precijenjeno smeće.

 zar je Samsung A53 S precijenjeno smeće, kad ga dobiješ za 60kn mjesečno na 24 rate ?

 

**baš sam nedavno prodao Redmi note 9 pro jer je kinesko precijenjeno smeće s čestim bugovima u kernelu.

što je to Vivo ?...Pivo ?

 

**tradicija, kvaliteta, uz ponekad i padove se gradi kod Samsung mobilne telefonije smartphonea nekih 14 godina, dok ovi moraju još pure pojesti da bi se dokazali..

 

uzmeš tuđu kameru, tuđi Cpu, tuđu grafiku, ekran, sve tuđe, i složiš telefončić flagship, au... majku mu, teškoga li zadatka. 

 

ako može vivo može i vivax. 

 

čekamo...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
14 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Aldo kaže...

dolazi i punjač u pakiranju?

Citat teksta:

"Baterija ima kapacitet 4.700 mAh, a s telefonom se u pakiranju dobiva u brzi punjač snage 80W koji je u mogućnosti napuniti bateriju do 100% kapaciteta za manje od 40 minuta."

16 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij

Vidi se da lupaš bzze a nisi barem pročitao nešto ako već sudjeluješ u raspravi....Vivo je 5 proizvođač mobilnih telefona u svijetu i inovativan u svakom pogledu...prvi fingerprint reader u displeju pogodi tko je izmislio??  Oni...+ još puno toga pa si pročitaj prije lupetanja prazne slame....da nebi ispao da sam neki funboy ...najiskrenije jebe mi se piše li Vivo ili Krivo jer ja sam dobio za 2000kn maltene nov telefon s garancijom sa kojim sam prezadovoljan i to je jedino bitno. Nemam ništa protiv drugih proizvođaća, dapače što više konkurencije na našem jadnom Hr. tržištu to bolje nama krajnjim korisnicima...

6 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Prvi je implementirao a ne izmislio.
15 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Zaporožac kaže...
Envy kaže...

Ne mogu da shvatim koliko ljudi su jednostavno inertni kao i sami Telecomi koji uz pretplatu nude to korejsko precijenjeno smeće.

 zar je Samsung A53 S precijenjeno smeće, kad ga dobiješ za 60kn mjesečno na 24 rate ?

 

**baš sam nedavno prodao Redmi note 9 pro jer je kinesko precijenjeno smeće s čestim bugovima u kernelu.

što je to Vivo ?...Pivo ?

 

**tradicija, kvaliteta, uz ponekad i padove se gradi kod Samsung mobilne telefonije smartphonea nekih 14 godina, dok ovi moraju još pure pojesti da bi se dokazali..

 

uzmeš tuđu kameru, tuđi Cpu, tuđu grafiku, ekran, sve tuđe, i složiš telefončić flagship, au... majku mu, teškoga li zadatka. 

 

ako može vivo može i vivax. 

 

čekamo...

Ajde ti sine moj na forum gdje se priča o Redmiu.

A to se drži A12 serije Samsunga. I nek si mi živ i zdrav. 

7 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Wiz3m4n kaže...

 Nemam ništa protiv drugih proizvođaća, dapače što više konkurencije na našem jadnom Hr. tržištu to bolje nama krajnjim korisnicima...

 I nije neka konkurencija sve se svelo na 4 proizvođača (xiaomi, samsung, apple, BBK).

2 godine
offline
Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

da imam novaca ne bih kupio ništa nego Apple iPhone 13 Pro Max ..

briga me za Samsunga...

 

tko ga nije imao u rukama, čuo zvuk, pogledao fotke, otkrio besprijekorno savršenstvo, taj ne zna što je smartphone...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 4 hvala 0
5 godina
offline
Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premijeri

evo od jucer u ponudi i u Hrvatskoj.....cijena - pa malo napumpana - 12/256 9500kn....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo vivo X80 Pro na europskoj premij
Zaporožac kaže...
Envy kaže...

Ne mogu da shvatim koliko ljudi su jednostavno inertni kao i sami Telecomi koji uz pretplatu nude to korejsko precijenjeno smeće.

 zar je Samsung A53 S precijenjeno smeće, kad ga dobiješ za 60kn mjesečno na 24 rate ?

 

* * *

Jeste.
 

Zaporožac kaže...

da imam novaca ne bih kupio ništa nego Apple iPhone 13 Pro Max ..

briga me za Samsunga...

 

tko ga nije imao u rukama, čuo zvuk, pogledao fotke, otkrio besprijekorno savršenstvo, taj ne zna što je smartphone...

Svastika (sestra od žene) ima iPhone 13 Pro Max a moja će imati ovaj novi 14 Pro Max, ali neće se zeznuti kao svastika pa kupiti iPhone od 128 GB pohrane. Moja supruga će imati 512 GB Pohrane.

I to je njihov izbor, ja sam i dalje na Xiaomi Mi 8 sa top modelom 256/6 i za sada ne planiram da ga mijenjam osim baterije koja je na 55% a to je model gdje jako lako zamjeniti bateriju. ;-)

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice