Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

poruka: 21
|
čitano: 6.350
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi".
5 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

Ja stari prdonja...punoljetni zoomeri...što je to...može na hrvatskom i latinskom

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
Ja isto ne razumijem taj rvacki i pojma nemam šta bi to trebalo značiti..
Ali u svakom slučaju da mi dođe neka push notifikacija s vijestima razbio bi mob odmah... Teško da mogu što gore od tog zamisliti na mobitelu
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

Doslovce prevode američke izraze. Z generacija godište otprilike od 1997. - 2012.

Pa onda sad i među njima ima tinejdžera 14-18 godina i onih punoljetnih do 25 godine koji su opet gen Z.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

Čitajući članak, lijevo oko mi je počelo titrat. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

Neću lako zaboravit legendarnu izjavu:

"Dolaze nam generacije debila!"

Moj PC  
11 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

 

 

Kaj vrijedi, spreman sam platiti.

 

Svaka generacija ima svoje junake. Mislim na prosječne predstavnike generacije. Neko voli sebi nekog sličnoga koji igra dobro kompjutersku igru...5 minuta igre, 30 killova...drugi pak voli gledati video uratke kada se netko outao roditeljima da je gay, neko voli gledati đumbus, itd...i sve je to ok. 

 

Isto tako je okej da neko voli Old Shatterhand, oružje, Dinamo, western, itd.

Po meni najviše treba voliti znanje, knjigu, učenje. Na modernim platformama i tehnologija, možete učiti, čitati, itd. 

 

Bitne su vrijednost, sve ostalo je sporedno. Imali vi 16 ili 86 godina. Vi odlučujete kakav život ćete živjeti.

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
cvaja997 kaže...

Čitajući članak, lijevo oko mi je počelo titrat. 

 vijesti na tiktoku xD

15 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
Kakav je sad to naziv generacija Z. Zvuci kao iz nekog loseg SF filma.
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
Kakav je sad to naziv generacija Z. Zvuci kao iz nekog loseg SF filma.
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon

Imas magisterij iz nekog podrucja? Ucenje je sirok pojam, ono sto sam ucio jer sam morao, zaboravio sam jer ne zelim to radit i jer mi ne treba. Profesora Blaira, 2T tunera sa kraja 80tih sam procitao 2 puta, iako je tesko i cak i sa zagrebanim znanjem mehanike fluida. Treba puno vise. Medutim drugi ljudi, A. G. Bell i Gordon Jennings su to malo pojednostavili, a forumi i Lotus, koji daje svoj SW besplatno za jednocilindricne motore, su to osuvremenili. Isto tako iz hrpe izvora treba profiltrirat informacije. Naravno, najbitniji dio je test i tu bez novaca ne mozes nista. Drugim rijecima, badava znanje bez primjene jer u teoriji ti mislis da znas, a to je opasno. Sada imam druge prioritete, mali Tomosi ce cekat. Kuis razbu. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
7 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

 

Koje vijesti? Da li je ovo na Index-u i Jutarnjem ta vrsta informacija? Novinarstvo je mrtvo.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
Horned Reaer kaže...
Kakav je sad to naziv generacija Z. Zvuci kao iz nekog loseg SF filma.

 pa Putinova mladež valjda

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

Dajte prevedite taj naslov na hrvatski da ga svi razumijemo.... Hvala i dovidjenja

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

kuš dalje kad ni sami hrvati se ne razumiju.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
cvaja997 kaže...

Čitajući članak, lijevo oko mi je počelo titrat. 

Svašta titra, s obzirom da Rusi koriste slovo Z za prigodne vojne potrebe.

 

 

Tko če koga tužit, dakle ekipa koja je izmislila Z generaciju ili ipak Rusi udaraju tužbama.

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

u ćirilici (azbuci) ne postoji latinično slovo "z". njihova generacija mobi3ombi ("z") 3apočinje s "3". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

svi nesto serete po klincima a zanima me koliko vas placa za novine ili neki drugi oblik klavitetnijih i placenih vijesti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
To je Gen Y. Netko je zaboravio prebaciti tipkovnicu. Poyy
9 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
Gemmy kaže...

svi nesto serete po klincima a zanima me koliko vas placa za novine ili neki drugi oblik klavitetnijih i placenih vijesti?

 Točno 0 kn. Isto kao do sada, i u buduće.

5 godina
offline
Re: Kako se informira generacija Z: tinejdžeri kon
Gemmy kaže...

svi nesto serete po klincima a zanima me koliko vas placa za novine ili neki drugi oblik klavitetnijih i placenih vijesti?

 Cek tko sto po klincima ?!?!  Je da se mi ne razmemo i da smo malo stari i udareni u glavu i penzioneri i invalidi, uzea nam alkohol mozak i tak, jel'te... Ono cekamo da nam brisete guze i mjenjate pelene... No... Ipak znamo da googlamo. Generacija z krece od '97. Kakvi su to pa sada crni klinci ?!?! Mislim, jesu ono nesposobni za zivot, ali od '97 do danas ima minimalno 18 godina, ako ne i vise

10 godina
offline
Kako se informira generacija Z: tinejdžeri konzumi

Svaka generacija kad prođe određeni broj godina počinje kriviti mladu generaciju za sve i govoriti da su najgluplji do sad, lijeni itd. Circle of life. Neka klinci i mladi budu klinci i mladi. 

 

 

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice