TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži

poruka: 10
|
čitano: 4.904
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži".
16 godina
offline
TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži

Treba tužiti primitivce od roditelja što su dozvolili djeci tik tok, instagram i slično....

Moj PC  
16 0 hvala 0
5 godina
offline
TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži

Ne znam odakle uopće početi pizditi na ovakve stvari. Dal da pizdim na

  • klince koji se idu gušiti žnjirancima jer eto zašto ne
  • roditelje koji tu dječurliju nisu naučili kritički razmišljati (očito ih nisu pitali ono "da vidiš nekog kako skače s mosta dal bi to i ti napravio")
  • Tiktok koji promiče maloumne izazove, dok kao inkvizicija bannaju bilo kakav trag sise/badića i na videima gdje ih nema (npr običan video s plaže)

 

Ne znam... ali znam da sve više ličimo na Idiocracy...

 
12 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži

Hahahahhahahha

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odni
encoding kaže...

Ne znam odakle uopće početi pizditi na ovakve stvari. Dal da pizdim na

  • klince koji se idu gušiti žnjirancima jer eto zašto ne
  • roditelje koji tu dječurliju nisu naučili kritički razmišljati (očito ih nisu pitali ono "da vidiš nekog kako skače s mosta dal bi to i ti napravio")
  • Tiktok koji promiče maloumne izazove, dok kao inkvizicija bannaju bilo kakav trag sise/badića i na videima gdje ih nema (npr običan video s plaže)

 

Ne znam... ali znam da sve više ličimo na Idiocracy...

 

Svaki dan kad otvorim neki portal, nakon 5 sekundi imam dojam da smo u Idiocracy-u.

 

Tko nije gledao film, topla preporuka:

 

Parodija koja svakim danom postaje sve bliže realnoj tragikomediji.

12 godina
offline
Re: TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odni
"Idiocracy" je dokumentarac.
Moj PC  
16 0 hvala 1
15 godina
offline
TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži

lijepo je znati kako je čovjek pronašao način (kroz "tehnologiju") ubrzanja evolucije, uz prirodnu selekciju. nažalost, dio ih se ipak uspije razmnožiti prije te selekcije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži

-.. eh da sam ja američanin.. predložio bi im zabranju masovnih ubojstava po školama i šopingcentrima (među ostalim). Treba to zabraniti ili barem natipkati disklajmer na šalici kave u driveinu, sačmarici, mobitelu, appsu, storeu..

-nekako imam feeling da će ovo završiti disklajmerom koji odriče pravo i upozorava.. i tad će svi biti sretni, problem riješen, a do tad je otvorena sezona tužbi na biz koji to nije natipkao na svoj proizvod jer je to sudska praksa američana.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odni
ihush kaže...

-.. eh da sam ja američanin.. predložio bi im zabranju masovnih ubojstava po školama i šopingcentrima (među ostalim). Treba to zabraniti ili barem natipkati disklajmer na šalici kave u driveinu, sačmarici, mobitelu, appsu, storeu..

-nekako imam feeling da će ovo završiti disklajmerom koji odriče pravo i upozorava.. i tad će svi biti sretni, problem riješen, a do tad je otvorena sezona tužbi na biz koji to nije natipkao na svoj proizvod jer je to sudska praksa američana.

 Da no ipak previđaš situaciju da su im algoritmi namješteni da promiču najgore smeće, a znam gomilu youtube voditelja kanala koji su uglavnom ili kritičari filmova, it-a, ili se bave bodybuildingom, da su uredno blokirani na tiktoku. 
Znam da zvuči blesavo za bodybuilding, ali evo na ovaj tip mislim: čovjek je kineziolog i upravo upozorava na gluposti i opasnosti fizičkih izazova i promocija s tiktoka i paf- blokada. Jer se kineza nesmije kritizirati ne njegovoj mreži.

6 godina
neaktivan
offline
Re: TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odni
jozobozo kaže...
encoding kaže...

Ne znam odakle uopće početi pizditi na ovakve stvari. Dal da pizdim na

  • klince koji se idu gušiti žnjirancima jer eto zašto ne
  • roditelje koji tu dječurliju nisu naučili kritički razmišljati (očito ih nisu pitali ono "da vidiš nekog kako skače s mosta dal bi to i ti napravio")
  • Tiktok koji promiče maloumne izazove, dok kao inkvizicija bannaju bilo kakav trag sise/badića i na videima gdje ih nema (npr običan video s plaže)

 

Ne znam... ali znam da sve više ličimo na Idiocracy...

 

Svaki dan kad otvorim neki portal, nakon 5 sekundi imam dojam da smo u Idiocracy-u.

 

Tko nije gledao film, topla preporuka:

 

Parodija koja svakim danom postaje sve bliže realnoj tragikomediji.

 

 

Nisam gledao film i hvala za preporuku izgleda zanimljivo.

 

U svakom slučaju u tom smjeru i idemo. Mišak je u svojoj zadnjoj knjizi lijepo objasnio kroz mnogobrojna znanstvena istraživanja i radove u kojem smjeru idemo, a to je smjeru totalno hendikepiranih ljudi koji ne znaju obaviti obične stvari bez mobitela, a u skoroj budućnosti mikro čipa. Jer naša struktura mozga se s vremenom prilagodila arhitekturi Interneta, to je zato što se naše neuronske mreže stalno grade prema onom što najviše radimo i s čim se najviše bavimo. Zbog toga mozak gubi mnogobrojne mogućnosti kao što je na primjer pamćenje. Dok mi skrolamo po Instagramu, faceu, blogovima i hrpi drugih nebitnih informacija mi razvijamo kratkoročnu memoriju jer naš mozak zna da nam ta hrpa nebitnih informacija neće trebati, a na drugu stranu atrofira nam dugoročna memorija. Zato danas većina ljudi ne može pročitati 20 stranica knjige, jer pažnja nam je toliko kratka i samo tražimo nove informacije i novu zabavu kao što smo naučili dobivati na internetu. Uz to ne može mozak da pohranjuje ogromne količine podataka jer nam je dugoročna memorija atrofirala, nekome više a nekome manje. 

 

Definitivno nove generacije neće ni imati razvijenu dugoročnu memoriju što vidim po mlađim kolegama koji mi prepričavaju priče i informacije koje sam im ja jučer ispričao. Ja ih pitam tko ti je to ispričao on se ne sjeća da sam to bio ja i pokušava se sjetiti i ne zna ni gdje je to čuo! To me toliko šokira ponekad da jednostavno ne znam šta da mislim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2022 19:23 (NickChase).
15 godina
offline
TikTok na meti tužbi zbog izazova koji je odnio ži

Ono, djetetu od par godina dat mobitel sa tiktok-om i sličnim sranjima bez kontrole... a kod prijave na TikTok ti kaže da mlađi od 13 godina tu nemaju šta tražiti... i onda roditelji mlađih klinaca bi išli tužiti, a prvo bi društvene mreže trebale sve njih tužiti zašto su dopustili djeci da lažiraju svoje godine starosti a onda možemo dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice