Čitate li knjige na ljetovanju?

poruka: 8
|
čitano: 8.707
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitate li knjige na ljetovanju?".
15 godina
online
Čitate li knjige na ljetovanju?

Platiš ljetovanje da bi čitao knjige.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 1 hvala 2
15 godina
offline
Čitate li knjige na ljetovanju?

čitanje "papirnatih" knjiga jedna je od iznimno malobrojnih preostalih veza sa zdravim razumom, u svijetu zagađenom svime što nije. nakon 6 desetljeća "dejstava po neprijateljskoj živoj sili i fortifikacijskim objektima" još uvijek je kupnja i čitanje knjiga jedino što me zbilja razveseli. 

 

usput, što je to ljetovanje? ili zimovanje, proljećanje, jesenanje? svi su dani isti. ili posao dođe ili ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2022 12:22 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
2 godine
offline
Čitate li knjige na ljetovanju?

sve što valja sam pročitao... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Čitate li knjige na ljetovanju?
Citam Playboy i Smokvin List, da li sam pasionirani citatelj Dragi Lastane!
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Čitate li knjige na ljetovanju?

Nebitno kako se čita. Bitno je da se čita. Osobno preferiram čitanje knjige u PDF formatu na iPadu.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Čitate li knjige na ljetovanju?

Nebitno kako se čita. Bitno je da se čita. Osobno preferiram čitanje knjige u PDF formatu na iPadu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Čitate li knjige na ljetovanju?

Nebitno kako se čita. Bitno je da se čita. Osobno preferiram čitanje knjige u PDF formatu na iPadu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitate li knjige na ljetovanju?

Citao dok nisam dobio curicu. Sad sam vec 10 dana na ljetovanju, imam 2 knjige sa sobom, nisam ni stranicu procitao...

PSN: user432b2b
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice