RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

poruka: 17
|
čitano: 10.017
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij".
15 godina
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

Sila je to!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

.. mentobezveze :))

nekako mi se više sviđa 'šeik-riješenje'.. tj umjesto 150 unikata na svijetu (ljudi-satova).. biti šeik (lossytranslation osoba izuzetno imućna-bogata.. baca snopove dollara i ima još..).

-tad 'šeik' ima svojtu koja ga prati, trčkara oko njega.. ne mora on jadan nositi sat i znati koliko je sati, podigne prst-obrvu i privi do njega će mu reći, uskočiti itd..

-dok on svima pokupuje rolexe-zlatne, mali avion, svašta.. i putuje ko car, ne ko bezveznjak koji mora gledati na sat da ne bi ..što? zakasnio na bus-avion? .. posao?

-2m za sat na ruci? najtanji? .. ne moj i šeikov su tanji, nula. :) .. istina razlika ostaje u onoj zagradi-definiciji, no to mi je nekako draže nego nositi sat.

 

edit.. i ispustio sam 'fičer'... jamstvo do 10m dubine vodootporan.. mentoopet-bezveze.. tj ako sam završio na toj dubini ili dublje.. tad mi sat više ne znači ništa, osim možda za prepoznavanje, zubi, osobna.. :)) no točno vrijeme tad nije bitno..

 

edit2.. zamislite, da ste (bili) sudci, oni mamićevi s-bez sata, .. ovaj iznos je za cca 60 komada zlatnih rolexa po recimo 30.000 komad.. što će reć, 60 sudaca bi moglo biti pravno pokriveno, trajno, ne samo slička sa satom nego mu šeik to baci ko nekad na svadbi kum sitniš.. izgore ti kesa.. stari carski običaj bacanja novca podanicima, lijepo je biti car ili šeik..

 

-odnosno, u hr, bi takav sat bio nešto kao strateško oružje, biohazadr-plutonij+alien zajedno, kuga za pravnike, sudce, političare ako je kamera u blizini tj selfi-slikanje kao kompromis-kompromisne radnje i klasičnog mita-mitologije po narodnoj predaji i čudnim bićima i pojavama..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2022 14:42 (ihush).
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
Daleko bolji ulog od kripta.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

ovega bi kerum moga kupit, da ga zalipi na čelo ka pršut. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na

podsjetilo me to na crvenog patuljka.. i kad razmislim (slikovito) .. da, bila bi to komedija klase montyjevaca i crne guje.. no više kao dokumentarac, ne fikcija.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

 

Snaga branda.

 

Samo potvrda da je bolje napraviti 100 ekskluzivnih satova po mil franaka/komad nego 2 mil kifli po 0.99 kn/komad. Ne ulazim u bureke, to je posebna nisa

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
Gebirgs kaže...

 

Snaga branda.

 

Samo potvrda da je bolje napraviti 100 ekskluzivnih satova po mil franaka/komad nego 2 mil kifli po 0.99 kn/komad. Ne ulazim u bureke, to je posebna nisa

 Ovdje se radi o necemu sto ti nije potrebno.

Brend dakako uzima danka u svemu ali to je druga prica. 

Rado bih posjedovao najtanji rucni sat na svijetu. 

6 godina
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

Ko ce to servisirat? Svaki mehanicki sat se mora nakon odredenog vremena raskopat u dijelove, oprat, podmazat koliko treba i slozit. Predivno za pogledat koji video kad rade pod mikroskopom. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
A di se na njemu vidi koliko je sati? 🤔
Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
Sat je ružniji čak i od sata na kojem sam jednim dijelom radio u prošloj firmi(nemam pojma kak se zove, ružan je da bi zaustavio sat)
 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

Na Bing (uz Edge browser) početnoj stranici pojavljuje se ad (reklama) za analogni dakle mehanički sat koji pokazuje 24 sata i ima samo jednu kazaljku, navodno made in Swiss. Da mi je znati uz tu "preciznost" tko to kupuje? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
Da je vrhunac inženjerstva - jeste, al je ružan u tri p.m.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
Smartphone satovi su za sport. Svaki mužjak mora imati pravi mehanički sat za posao i sve ostalo.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

Svrhe ovog sata su dvije: 1. Pokazivanje tehničke nadmoći nad drugima iz iste branše i 2. Za onoga koji ga kupuje da se kurči pred svima kako ima sat od 2M$, koji je, eto, najtanji na svijetu. Pitam se da li bi ti čovjek koji ima takav sat rekao koliko je sati kada bi ga pitao, pošto je sat tako skupocjen (apsolutno precjenjen barem za faktor 10, ali i ime ima svoju vrijednost). Ukratko - inženjerski dragulj, vrhunac mehanike, ostalo čista debilana za bogataše.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2022 14:33 (učo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na svij

nije to ni vrhunac tehnologije, niti mehanike. To je vrhunac zanatskog umjeća, nečega što puno košta a da bi vrijedilo išta potrebna je bizarna koincidencija. Kao beskorisno znanje kad na Milijunašu pitaju tko je 87. bio druga pratilja na izboru za miss svijeta (a nesretnik koji je 100% heteroseksualan kao iz topa ponosno uzvikne: "jao kako lako pitanje, pa to svi znaju. Sjećam se točno kakvu haljinu je nosila"). Sat je kao umjetničko djelo, stvar je samo imaginacije.
To što je sat neobičan i upadljivo/prepoznatljivo ružan mu je prednost. Ono kad diskretno, kao slučajno povučeš rukav kako bi potencijalni poslovni partner vidio da imaš baš taj sat kojeg je vidio na Bug (rula nadmoćno!) portalu. Onda on bude impresioniran, znatiželjan pa krene priča i za čas se skompate i on postane blag pregovarač pošto ste si tak friendly... sat se već isplatio jer će ti plastične čaše za točenje piva na bikijadi u Radošiću dati u pola cijene a to je ušteda od 382kn! Dobro, OK. Možda taj sat nije baš za Antu iz Opanaka kod Šestanovca, ali jest za nekog njegovog dvojnika iz bogatijeg okruženja.
Potpuno sam ozbiljan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
silvio3105 kaže...
Sat je ružniji čak i od sata na kojem sam jednim dijelom radio u prošloj firmi* * *

Sat je fenomenalan. Djeluje psihološki kada ga staviš na ruku.  

15 godina
offline
Re: RM UP-01 Ferrari najtanji je mehanički sat na
Gebirgs kaže...

 

Snaga branda.

 

Samo potvrda da je bolje napraviti 100 ekskluzivnih satova po mil franaka/komad nego 2 mil kifli po 0.99 kn/komad. Ne ulazim u bureke, to je posebna nisa

U tvom slučaju ti si 100% u pravu.

Ali ako prodaješ kavu u kafiću pitanje je da li je bolje prodati jednu kavu od 100 kuna ili 100 kava od 1 kunu.
Na prvu sliku možeš reći da je bolje prodati jednu kavu od 100 kuna radi održavanja mašine i plaćanje radnika... 

... statistika kaže ovako: Ako ti ne dođe taj klinet da kupi kavu od 100 kuna imaš 100% gubitka za taj dan. Ali ako ti sa druge strane gdje prodaješ 1 kavu za 1 kunu ne dođe 2 klijenta imaš gubitak od samo 2%

Naučili su to na teži način kafići u BiH kada je uveden PDV u BiH (i ne sjećam se koje je to godine bilo). Oni koju tad zadržali cijene od 1 KM = 1 Kava i dalje rade dobro. A oni koji su digli cijene za 250% tj 2,5 KM za kavu... sada se pokušavaju prilagoditi nečemu desetom, npr: šiša barovi i sl. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice