Fractal Design Lumen S36 RGB - Samo za ljubitelje

poruka: 2
|
čitano: 4.561
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fractal Design Lumen S36 RGB - Samo za ljubitelje ".
15 godina
offline
Fractal Design Lumen S36 RGB - Samo za ljubitelje

iako sam u poslu do tud (i preko), vratio sam se četvrti put čitati o kapitalcu (kakve je samo drug tito lovio). tema mi je u osnovi nebitna, jer su moje noctuetine više nego dovoljne, neumorno, već godinama no napisano toliko pozitivno odudara od uobičajenih mediokritetskih (ili još gore izvor > google translate > malo uređivanja, tek toliko > pljas na portal > knjiženje honorara) popunjavača praznina na portalu da jednostavno "zove" natrag, na još jednom. eo sad ću dovfršiti posao, a napis prepuštam () na guštanje i ostalima, koji kuže razliku diferencije 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Fractal Design Lumen S36 RGB - Samo za ljubite
Da, kao i vecina stvari, sve se svodi na to koliko je velik, i imas li ga gdje staviti....

To dvoje nisu jednoznacni, pa netko ima gdje staviti ali nema velikog, drugi ima velikog a nema gdje staviti.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 15:18 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice