Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

poruka: 10
|
čitano: 4.262
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i".
7 godina
offline
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

U US and A se medjusobno tuzakaju kompanije i za totalno nebitne sitnice tako da se samo pitam kad ce im Columbia poslati tuzbu jer njihova podkompanija koju su kupili prije par godina ima ime Mountain Hardwear. Kad sam vidio ime koje je M$ osmislio mene je prvo asociralo na potonju kompaniju tako da se ne bih cudio da se situacija koju predvidjam zapravo dogodi. 

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

nakon ovog kokainske koreografije:

 

i ovog/ove/ovo ljepote:

 

red je bio da dodje i ovaj cringe na n, gdje n tezi ka 8...

 

a sto se tice artistickih pogleda i linija - sve pet, samo nek se ne petljaju u pharmu i gmo... 

 

i da, sjajni uzorci, minesweep, livada, ali nigdje BSOD - sto je pravi lajt motiv majkrosofta od vajkada. gdje si preseratoru "dizajnerski" i dupeuvlakaco?

 

znaci li to kad ce ubuduce netko i staviti isti na neku krpicu da ce ih ovi lesinari tuziti?

 

rano je za prvi april ljudi...

 

 

 

 

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

Meni se jedino svidja onaj mali logo inbox na dzepu jeans-a. Ovo ostalo je totalno prosjecno (iz prilozenog filma) a da ne kazem onaj veliki natpis "Designed by Gavin Matheu..." i onaj kao pocetni ekran iz Win95.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

Stranica je puna ove moderne sjw tematike.
Kvaliteta fotgrafija je vjerovatno namjerna napravita sa kompresiskim artifaktima i izgleda odurno.

 

gramatika bljak
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 9:43 (UkradenNick).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

trebaju mi bokserice s napomenom 24 (0x18) ERROR_BAD_LENGTH i majica 128 (0x80) ERROR_WAIT_NO_CHILDREN ili 160 (0xA0) ERROR_BAD_ARGUMENTS, a uskoro i prikladan komad odjeće s natpisom 105 (0x69) ERROR_SEM_OWNER_DIED 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
online
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

-- ako je džep dobio oznaku 'inboxa'.. što je outbox? ciferšlus? a što je tad sam mail-pošta-sadržaj? što me dovodi do igre riječi, tvrdo-meko u kontekstu stolice i tad sve dobije smisao .. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

svidjaju mi se hlace :) zapravo lajkam sve, osim ovog Inbox bullshita. Al kud bas hardwear, ako se zele igrati rijecima, onda bi stvarno imalo smisla da pocnu prodavati pilule za povecanje muskog spolovila.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće pod i

Kupio traperice... zablokirao mi se šlic.... mislim stvarno

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće p

-moraš updateati driver za miša.. + uključiti uefi fičere kao tpm..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft pokrenuo svoju modnu liniju odjeće p
Ajar kaže...

trebaju mi bokserice s napomenom 24 (0x18) ERROR_BAD_LENGTH i majica 128 (0x80) ERROR_WAIT_NO_CHILDREN ili 160 (0xA0) ERROR_BAD_ARGUMENTS, a uskoro i prikladan komad odjeće s natpisom 105 (0x69) ERROR_SEM_OWNER_DIED 

 ma samo boxe s natpisom Micro-Soft ili s glavom ballmera ili billa u najjacim danima - to zene vole!

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice