Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz eksk

poruka: 6
|
čitano: 3.260
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz eksk".
5 godina
offline
Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz eksk

Kreatori mogu imati grupne razgovore s do 30 pretplatnika i na taj ih način navesti da još više vremena provode na Instagramu umjesto na nekoj drugoj društvenoj mreži.


Mosseri kaže da deseci tisuća kreatora u SAD-u sada imaju pristup programu pretplate, koji im omogućuje da fanovima naplate do 100 dolara mjesečno za pristup ekskluzivnom sadržaju. 

Radujte se, narodi 

 

Sjedite i gledajte "kreatore" kako "kreiraju" besmislene postove koji su sami sebi svrha, dok vani lete rakete, ukidaju se ljudska prava, raste inflacija, dolazi recesija... neka je kruha i igara, za ostalo ćemo lako

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 15:07 (encoding).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz eksk

Pokusaj konkuriranja OnlyFans-u?

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz
bolje onda na only fans otic !
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz eksk

 

Ionako sam smanjio kolicinu postova na Ins drasticno i razmisljam da li mi je potreban uopce. Placati za gledanje plasticne populacije kako trese dojkama i lose otvaraju usta na 4 pjesme koje svi koriste? Ne bas.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz eksk

Super. Jos jedna pizdarija koju ne koristim. Imam osjecaj da sam jedini ITovac koji ne koristi ni face, ni twitter ni instagram pa ni linkedin. OK, moram priznati da koristim face pod laznim imenom cisto za pracenje nekih grupa... E i da jos nesto. Napravio sam iz dosade profil na tinderu da gledam ponudu dok mi dosadno jel'te. Stavio sam na profil sliku smiley-a, ali im se to nije svidjalo i trazili su kao moju (vjerojatno zenske prijavljivale) pa sam otisao

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2022 0:11 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Instagram uvodi nove opcije naplate za prikaz
Bolje daj pare u wellcum kao naš političar. Vjerojatno je sredio popust za nas Rvate 😆
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice