Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED-a

poruka: 7
|
čitano: 3.696
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED-a".
15 godina
offline
Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED-a

Kada kažeš Sony, prvo se nakloniš pa tek onda kažeš Amen!

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 10:57 (Envy).
Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED-a

i za cijenu od nekih 23.500 fekrla (uskoro 3400 ukrajcarima) dobivaš energijsku klasu G (!; čitaj "u dnu ranga"), pri čemu je u nas program klase Z. radi usporedbe: kljik. kad je i stari napokon zgasnul/riknul/otegnul papke, poizbacivah sve televizore (panasonic i philips) iz kuće i više ni jedan neće unutra. čak mi je i končarov kupaonski bojler energo-bolji (klasa C) a svakako sadržajniji/korisniji. 

 

ovako ćemo znati što je koje energijske klase (televizori su pri dnu, poslije formula a prije automobila).

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 12:24 (Ajar).
Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED
Ajar kaže...

i za cijenu od nekih 23.500 fekrla (uskoro 3400 ukrajcarima) dobivaš energijsku klasu G (!; čitaj "u dnu ranga"), pri čemu je u nas program klase Z. radi iusporedbe: kljik. kad je i stari napokon zgasnul/riknul/otegnul papke, poizbacivah sve televizore (panasonic i philips) iz kuće i više ni jedan neće unutra. čak mi je i končarov kupaonski bojler energo-bolji (klasa C) a svakako sadržajniji/korisniji. 

Energetske klase su promjenjene.

Ovo je prijasnja A ili tako nesto,tvoj bojler bi po novom standardu bio izvan ljestvice 😁

6 godina
offline
Re: Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED
Kupio VA lcd prije dvije godine od Sony XG65" i s obzirom na cijene,situaciju i ostalo...bude se koristilo duuugo godina....dobar film je gledljiv na bilo čemu...loš je sranje i na ovom čudu od TV-a
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 12:43 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED
HCMAA kaže...
Kupio VA lcd prije dvije godine od Sony XG65" i s obzirom na cijene,situaciju i ostalo...bude se koristilo duuugo godina....dobar film je gledljiv na bilo čemu...loš je sranje i na ovom čudu od TV-a

Onda si trebao kupit Pevec od 200kn,cemu skupi Sony 🤔🤔🤔

6 godina
offline
Re: Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED

Zato jer ne mogu s konja na magarca...i moram paziti na oči:)...igre u HDR na ovom TV-u...manji zamor za oči


A to s opaskom na filmove stoji...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 12:54 (HCMAA).
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony A95K predstavlja inovaciju u svijetu OLED
MEGATAMA kaže...
HCMAA kaže...
Kupio VA lcd prije dvije godine od Sony XG65" i s obzirom na cijene,situaciju i ostalo...bude se koristilo duuugo godina....dobar film je gledljiv na bilo čemu...loš je sranje i na ovom čudu od TV-a

Onda si trebao kupit Pevec od 200kn,cemu skupi Sony 🤔🤔🤔

I dalje je dobar film na tome puno bolji od loseg na OLED-u... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice