U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mogući

poruka: 8
|
čitano: 11.954
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mogući ".
16 godina
offline
U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mogući

Znači tko mi danas prijavi bugove samo kažem probaj ponovo kasnije? 

Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mog
Bill Gates...5G...Covid-19 i sad ovo... izgleda reptilijanci pokrenuli svoju specijalnu operaciju...solarni oluju koriste za update chipova iz cjepiva
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 13:53 (HCMAA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mogući

Znači da danas kad me je auto-navigacija ostavila "bez signala" usred prometne ulice, trebao sam umjesto BMW-a psovati sunce kalajisano, kao što je radio moj nastavnik tehničkog prije puno godina.

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mog

Vidim da još uvijek ne razumiješ!!!

Kao prvo uvjet za solarnu oluju je logično postojanje sunca, ali pošto je zemlja ravna a iznad nje kupola tj. veliki ekran na kojem se sunce samo projecira, znači da solarna oluja nemože de facto postojat. Ovo je samo još jedan pokušaj Gejca, Soroša, Muska i ostale ekipe da nam prodaju drukčiju Nutellu nego je u Italiji. E neš bome!!!

9 godina
offline
Re: U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mog
HCMAA kaže...
Bill Gates...5G...Covid-19 i sad ovo... izgleda reptilijanci pokrenuli svoju specijalnu operaciju...solarni oluju koriste za update chipova iz cjepiva

 Pametnom dosta! 

14 godina
online
Re: U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mog
HCMAA kaže...
Bill Gates...5G...Covid-19 i sad ovo... izgleda reptilijanci pokrenuli svoju specijalnu operaciju...solarni oluju koriste za update chipova iz cjepiva

 https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Voth

 

pa samo se vracaju kuci 

15 godina
offline
U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mogući

a to je bilo to prekjučer! mislim, niš se nije dogodilo, za razliku od inače, kad se ništa bitno ne događa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: U utorak će Zemlju pogoditi solarna oluja, mog
Podsjeti me na onaj vic.....

Ja i zena smo se poslije vjencanja odmah dogovorili da sam ja glavni, i da ja odlucujem o svim bitnim stvarima....

I, kako ide?

Odlicno, vec 30 godina nam se nista bitno ne desava.....

Ustvari, bolje da citamo o stvarima koje se ne desavaju, ili nitko ziv ne primjeti, i nemaju nikakvog utjecaja na nas, nego da se nedobog zamaramo onime sto se stvarno desava i sto itekako utjece na spomenute nas....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice