Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno hodamo

poruka: 12
|
čitano: 8.239
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno hodamo".
23 mjeseca
protjeran
offline
Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno hodamo

Napravice tog tipa mogu natjerati  lijene ljude na aktivnost samo ako odašilju  električni udar  od  tisuću i više volti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 13:32 (suzana graf).
 
5 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno ho
15 godina
offline
Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno hodamo

mene potiče pas, već dulje od deset godina. bez ikakve "narukvice". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno hodamo

Mene pametni sat natjera da hodam bas 40 minuta dnevno vise. Najcesce s posla i nazad (nesto vise od 20 min po smjeru).

Inace sam kompetitivan i dosta se bavim sportom (4 treninga tjedno, basketi, bicikl, plivanje...), a ima nesto u brojanju tih koraka sto me potice da prebacim normu koja je bas tih 40 minuta. Problem je u tome sto na sve sportske aktivnosti idem biciklom ili javnim prijevozom, a onda ispada da uopce ne hodam.  A i puno bolje se osjecam na poslu kad prije toga setam 20ak minuta. Bicikl ne rjesava taj problem jer mi je 6-7 minuta voznje biciklom premalo.

You have to be odd to be number one
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno hodamo

Ja osobno mogu potvrditi.

Kad vidim neku malenu brojku pod "broj koraka danas" mislim si, ajde, da bar odem malo van, šetnja s klincima i što već.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
8 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno ho

 KRX,  tu je cijena :  129,99 USD i troškovi dostave ( skupo) 59,57 iznosi  189,96 USD. ......Bolje je  , i besplatno, reći sebi: Ja to mogu!

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 14:40 (suzana graf).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno ho
Ajar kaže...

mene potiče pas, već dulje od deset godina. bez ikakve "narukvice". 

 Volim pse. Koji je u tebe? Sudeći po stilu komentara morao bi biti  mastif. Ili Rottweiler.

15 godina
offline
Re: Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno ho
suzana graf kaže...

 Volim pse. Koji je u tebe? Sudeći po stilu komentara morao bi biti  mastif. Ili Rottweiler.

 pogrešna prosudba. mali škrti/tvrdoglavi/bezobrazni/razmaženi škot. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2022 3:51 (Ajar).
10 godina
offline
Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno hodamo

 

 

Ma, narukvice su kul stvar. Nikada više fitness uređaja, nikada više problema od nekretanja. Razne zdrastvene tegove, ljepote  u obliku XXL size,e-sportaši itd.

Zanimljiva neka vremena. 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno ho
Pa baš zato jer se ljudi ne kreću dovoljno, narukvice i služe. Znači netko tko je lijen, ali ima volju, narukvica će mu pomoći.
8 godina
offline
Re: Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno ho
Ja hodam zato sto moram. Sve dok ne izume teleportaciju.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fitness narukvice potiču nas da svakodnevno ho
suzana graf kaže...

 KRX,  tu je cijena :  129,99 USD i troškovi dostave ( skupo) 59,57 iznosi  189,96 USD. ......Bolje je  , i besplatno, reći sebi: Ja to mogu!

Da, cijena je paprena, no samo sam htio pokazati da zapper već postoji.
A ovo "Ja to mogu" radi samo dok "Ja to hoću" :)
Već sam kupovao i satove i narukvice u više navrata i brijao na dnevne, tjedne i mjesečne učinke.

Najbolja mi je ona fora od Samsung healtha sa stazom i ciljevima koje treba osvojit u mjesec dana.

No kad guzica pretegne ne pomažu nikakvi satovi, samo nada za buduće "Ja to hoću"

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice