Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p

poruka: 6
|
čitano: 5.278
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p".
16 godina
offline
Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p

i opet nista bez kobalta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p

Opet ništa bez kobalta, pa ipak ima jedna razlika. U litij-ionskoj bateriji u kobaltu se skladišti naboj, pa o količini kobalta ovisi kapacitet baterije. No ovdje je kobalt samo katalizator, pa ga treba mnogo manje. Količina kobalta u ovoj bateriji ne utječe na kapacitet (gustoću energije), nego na snagu. 

 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p

Pozdrav danen - nije jasna ova rečenica, radi li se možda o tipfeleru ili nedostaje dio teksta? 

"Iskoristivost joj iznosi 76,6 %, no nakon 300 ciklusa punjenja i pražnjenja pada na 76,6 %."

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p

Riječ je o omašci. Ispravio sam u tekstu. 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p

vikend bez još novijh baterija na portalu je ... nemam pojma.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Odavna poznati metal našao je svoju potencijalnu p

Ekšli Tesla već ugrađuje baterije s 0% kobalta u svoj Model 3, a i drugi proizvođači su na tom tragu.

Ali isti je potreban za katalizatore u motorima s unutarnjim sagorijevanjem da bi bili "zeleniji". 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice