Google Street View automobili ponovno na hrvatskim

poruka: 7
|
čitano: 4.862
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Street View automobili ponovno na hrvatskim".
13 godina
offline
Google Street View automobili ponovno na hrvatskim

A di su slike od prije koju godinu? 
Bio sam vidio njihov auto na svoje oči u Zagrebu na zelenim valu, i cak je pisao isto raspored online kao i sada di ce biti u kojem mjestu i kada, i slike nikad zavrsile online...

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Google Street View automobili ponovno na hrvat
the chosen one07 kaže...

A di su slike od prije koju godinu? 
Bio sam vidio njihov auto na svoje oči u Zagrebu na zelenim valu, i cak je pisao isto raspored online kao i sada di ce biti u kojem mjestu i kada, i slike nikad zavrsile online...

 

 Sumnjaš da samo izvlače lovu kroz putne naloge?

...
13 godina
offline
Re: Google Street View automobili ponovno na hrvat
Miro kaže...
the chosen one07 kaže...

A di su slike od prije koju godinu? 
Bio sam vidio njihov auto na svoje oči u Zagrebu na zelenim valu, i cak je pisao isto raspored online kao i sada di ce biti u kojem mjestu i kada, i slike nikad zavrsile online...

 

 Sumnjaš da samo izvlače lovu kroz putne naloge?

 Ljubomoran sam jer sam pozirao po cijelom zelenom valu i na zadnje nisam izasao online 

11 godina
offline
Re: Google Street View automobili ponovno na hrvat
Moja kuća je isto slikana samo 2012. A zadnji put kad su išli prije par godina nisu ubacili nove slike od tada, tako da se ni sada ne nadam novom photo session-u
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Street View automobili ponovno na hrvatskim

Ja imam uspomenu na svoju pokojnu baku i psa dok su još bili živi na google street view, taman ih je uslikao dok su bili u dvorištu uz glavnu cestu 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Street View automobili ponovno na hrvatskim

Slike su im toliko svježe, da na mom brodu koji sam prodao 2012, još stoji tabla s natpisom PRODAJE SE, na križanju Bosanske i ulice Stjepana Radića još nema semafora, a ispred moje zgrade na mjestu velebnog Kauflanda još uvije stoji šikara!

Btw...uvijek sam se pitao zašto to ne odrade dronovima?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 4:39 (BlackMoon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Google Street View automobili ponovno na hrvat
BlackMoon kaže...

Slike su im toliko svježe, da na mom brodu koji sam prodao 2012, još stoji tabla s natpisom PRODAJE SE, na križanju Bosanske i ulice Stjepana Radića još nema semafora, a ispred moje zgrade na mjestu velebnog Kauflanda još uvije stoji šikara!

Btw...uvijek sam se pitao zašto to ne odrade dronovima?

 Pa onda ne bi bio street view ;) A to sto mogu dronovima mogu i sa satelita tako da i sa te strane su dronovi nepotrebni....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice