Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

poruka: 16
|
čitano: 5.648
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se ".
12 godina
offline
Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

Ne znam jesam li više šokiran podatkom da se PS prodavao duplo bolje od Xboxa, ili da su analitičari pogriješili.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

58,5 nikako nije duplo od 117,2. Ni zaokruženo.

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
BlueMax kaže...

Ne znam jesam li više šokiran podatkom da se PS prodavao duplo bolje od Xboxa, ili da su analitičari pogriješili.

 

 Pa ne zvuči mi baš toliko čudno. Sony je na startu  ugrabio ogromnu prednost zbog nesposobnosti M'Softa i do kraja generacije ju nisu ispuštali. Štoviše, zahvaljujući daleko kvalitetnijim igrama od Xboxovim su ju i povećali. Bez obzira na sve, Sony je i dalje puno jače ime u gamingu od M'softa. A i njima je trenutno najbitnije navući ljude na gamepass, a konzola koliko se proda se proda. Ionako na njima vjerojatno još uvijek gube novac. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
online
Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

Konzole i računala se unificiraju iz razloga što mnoge "ekskluzive" sada dolaze i računala, a tu je i gamepass za Windowse i potencijalno playstation plus za računala. 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
Hexfire kaže...
BlueMax kaže...

Ne znam jesam li više šokiran podatkom da se PS prodavao duplo bolje od Xboxa, ili da su analitičari pogriješili.

 

 Pa ne zvuči mi baš toliko čudno. Sony je na startu  ugrabio ogromnu prednost zbog nesposobnosti M'Softa i do kraja generacije ju nisu ispuštali. Štoviše, zahvaljujući daleko kvalitetnijim igrama od Xboxovim su ju i povećali. Bez obzira na sve, Sony je i dalje puno jače ime u gamingu od M'softa. A i njima je trenutno najbitnije navući ljude na gamepass, a konzola koliko se proda se proda. Ionako na njima vjerojatno još uvijek gube novac. 

Imali su u početku prodaje problema i jer je Xbox diviziju vodio Don Mattrick, čije su ideje bile "always online" ("we have a product for players without internet connection: it's called Xbox 360") i koji je htio onemogućiti posuđivanje fizičkih kopija igara. Dok je on otišao, a palicu preuzeo Phil Spencer, stvari su krenule na bolje. Da nije bilo tog poteza, omjer u korist PS-a bi bio još i veći.

Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
MS planira proširiti svoj gamepass cloud streaming s igrama koje ste kupili, tako da ne moraju biti uključene u library pretplate.

S ovim tu će konzola mnogima biti posve nepotrebna i za igranje će im biti dovoljan i jeftiniji laptop.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

Smiješno je što se 50+ mil konzola smatra neuspjehom kod nekih ljudi. Imao sam XONE S i konzola je bila super.

Planiram kupiti Series konzolu jednog dana. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

Pa dovoljno je vidjet kako su Sony ekskluzive prihvacene od PC gamera da bi se razumijelo zasto gameri kupuju Playstation

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
lomba100 kaže...

58,5 nikako nije duplo od 117,2. Ni zaokruženo.

Oho, vidim da je ispravljeno :-D

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
8 godina
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
Znaci, sest godina su istrazivali ono sto su ljudi ovdje odavno ustvrdili....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
xbox je prava konzola PS se drzi kao da je 1995 no thanks
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

Switch ima fine prodajne brojke a duplo je jeftiniji od ps5. Kao konzola, igre imaju istu cijenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
Ali Switchu tek sad dolazi prava konkurencija (jer xbox i ps to sigurno nisu) u vidu Steam Dicka i raznoraznih spravica na istu foru. Bit će zanimljivo vidjeti prodajne rezultate Switcha za godinu dvije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao se

Switch je sad vec zastarjela konzola i nije bas fer usporedba s deck-om. Isto tak mislim da si i nisu konkurencija jer on je jos uvijek PC i zahtjeva volju prckanja nije bas plug n play. Uz to glomazan  je i baterija mu nije jaca strana(no nadam se da ce uspjet)

no isto treba uzet u obzir da je nintendo ujedinio dva trzista u jedno sa switchom.

Nemaju oni vise 2DS i Wii kao nekad sad je samo switch

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2022 16:19 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
Hexfire kaže...
Ali Switchu tek sad dolazi prava konkurencija (jer xbox i ps to sigurno nisu) u vidu Steam Dicka i raznoraznih spravica na istu foru. Bit će zanimljivo vidjeti prodajne rezultate Switcha za godinu dvije.

Switch nema konkurenciju jer ga kupujes da bi igrao igre dostupne samo na njemu...

Steam deck je za mazohiste...

13 godina
offline
Re: Nakon šest godina otkriveno: Xbox One prodavao
Steam Deck nikad neće konkurirati Nintedovim prijenosnim konzolama (bar po prodaji) jer to jednostavno nije konzola "za mase".
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice