'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i tjele

poruka: 6
|
čitano: 3.648
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i tjele".
2 godine
protjeran
offline
'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i tjele

Odlicno, sad znam koja je dijagnoza.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i tjele

Ništa novo, ništa čudno. "Dobar" posao mediji i novinari.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: 'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i t
"Ljudi s opsesivnom željom da stalno provjeravaju vijesti vjerojatnije će patiti od stresa, tjeskobe i lošeg zdravlja, potvrdila je nova studija"

Da nije obratno?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i tjele

Može biti i obratno, jer korelacija pokazuje uzročnu vezu, ali ne i što je uzrok, a što posljedica. 

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: 'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i t
Profesore, tacno u sridu!

Ja npr nekada intenzivno pratim vijesti jer me predhodno isprepadaju prognozama koje su po pravilu crne, cisto iz razloga da budem u toku.
Al ne padam u depru jer sam davno zakljucio da Bosni nema naprijed ni u narednih 50g, a zivjet se mora.
sve ti znas, ali nista ne kontas
15 godina
offline
'Doomscrolling' je krivac za loše mentalno i tjele

Pratimo jer smo znatiželjni. Ne treba to ništa k srcu uzimati. Ništa dobro od toga nemamo.

Ako naletimo na neki članak gdje je tema osoba kojoj je teško, dogodila joj se neka nesreća ili bolest i naveden je broj računa, uplatimo koliko tko može. U svim ostalim slučajevima tragičnih vijesti kojim nas se bombardira - ne uzimaj to previše k srcu, ako ne možeš ništa učiniti. To treba izbjegavati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice