Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto

poruka: 9
|
čitano: 4.439
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto".
3 godine
offline
Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto

Za ovce ništa nije problem, ponajmanje cijena

Moj PC  
8 12 hvala 0
16 godina
offline
Re: Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 po
Kao ni za one koji imaju pametnijeg posla od komentiranja random Apple članka u 2 ujutro.
15 godina
offline
Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto

eo, meni eplove cijene nisu nikakv problem: jednostavno ih ignoriram, kao i proizvode. zapravo, svaki telefon skuplji od 1500 ć (eur 200) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto

Bolesno je ovo sto se desava.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 po
Ajar kaže...

eo, meni eplove cijene nisu nikakv problem: jednostavno ih ignoriram, kao i proizvode. zapravo, svaki telefon skuplji od 1500 ć (eur 200) 

 a meni je ta granica ignorancije malo viša, oko 300€ ali to je to, ne gledam ništa skuplje od toga. Al mobitele mjenjam svakih 3-4-5 godina.

14 godina
offline
Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto

Realno to je granica 1.500-2k kn... sve preko toga je porez na bud..le, eventualno kupit jaci telefon na firmu pa prodati za 2 godine, dodat 2-3k pa uzet neki jaci, ali ovo sa svim flagshipovima su perverzije..

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto

A ja nekako imam u glavi ovo: nema smisla dati puno više od oko 3000 kn (400 €) tj. hajde, eventualno koja stotina više. Za 3000 kn se može uzeti odličan mobitel (zadnjih nekoliko godina). I mišljenja sam da ne treba mobitel mijenjati svake 2-3 godine ili (još gore) kraće - oko 5 godina je taman. A još bolje - koristiti ga dokle zadovoljavajuće radi.

Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 po

Inače, kad radim u 4 smjene, u 2 je gablec, slobodno vrijeme pri čemu sam većinom na bugu. Naravno nebitno, al čovjek je rekao činjenice.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
2 godine
offline
Baterija za novi iPhone poskupjela preko 40 posto

Proporcionalno cijeni mobitela treba koštati i baterija.

Ako možeš platiti mobitel 13 t kn, možeš i 800 kn svake tri godine za bateriju.

 

Problem bi nastao kad bi baterija za moj (i cjenovno slične) samsung galaxy A52s, koštala 800kn.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice