Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

poruka: 30
|
čitano: 7.371
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol".
15 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

Nema problema.

 

Ionako su iPhone korisnici sve sretniji što ih jače šišaš 😁

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 12:20 (dankodr).
 
23 17 hvala 1
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Posljedice pandemije, globalna inflacija i jače komponente napravile su svoje. Kupci za kupnju iPhonea 14 Pro Max trebaju izdvojiti rekordan iznos!
 
0 0 hvala 0
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
dankodr kaže...

Nema problema.

 

Ionako su iPhone korisnici sve sretniji što ih jače šišaš 😁

 Ja očekivao nešto pametno od tebe kad ono...

15 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

iPhone 15 - izbacili smo port za punjenje telefona, to će vas koštati još $500 

:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 12:43 (Zaratustra).
 
9 2 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

Vrijedi svakog dolara. 
Ovaj uredaj cini ljude sretnima a sretne ljude jos sretnijima.

 
8 9 hvala 0
14 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

"U Hrvatskoj je za početnu inačicu iPhonea 14 Pro Max potrebno izdvojiti nešto više od 12.000 kuna."

 

Ma daaaj nemoj me...POČETNA INAČICA !!! Pa kolko onda nešto što nije početno?

 

Znači 2 tipa ljudi će to kupovat:

 

1. Bogataši

2. Budale

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 13:37 (andi.cro).
Moj PC  
10 16 hvala 4
6 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
To su krivi sindikati...kineske komunjare i njihova radnička prava...treba proizvodnju preseliti u Sjevernu Koreju....umjesto plaće...svaki radni sat ti skraćuje...zatvorsku kaznu

I još ste tu na forumu cmizdrili zašto su izbacili punjač...da su ostavili punjač...ovih 12000kn kod nas bi bilo...15000kn

Bez punjača se može...bez ulaza za slušalice...bez fm radija...sd kartice...zamjenjive baterije...zato i jesu cijene tako pristupačne
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 13:42 (HCMAA).
Moj PC  
14 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
andi.cro kaže...

"U Hrvatskoj je za početnu inačicu iPhonea 14 Pro Max potrebno izdvojiti nešto više od 12.000 kuna."

 

Ma daaaj nemoj me...POČETNA INAČICA !!! Pa kolko onda nešto što nije početno?

 

Znači 2 tipa ljudi će to kupovat:

 

1. Bogataši

2. Budale

 

 Hm, isto mozes reci i za sve ostalo, auto, opremu, i druge pizz, na sta ekipa trosi, sve sto platis vise od nekog prosjeka je onda budalaština. Al jbga, 100 ljudi, sto cudi..

sta je pametan onaj koji trosi na cigare svaki dan, al eto svakog veseli njegovo zadovoljstvo 😀

16 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

Koštat če još znatno više, kad če Jabučari biti prisiljeni proizvodnju prebacit izvan Kine ili Tajvana.S obzirom na globalnu situaciju u svijetu(pogotovo ubuduče), najbolje je Jabučarima proizvodnju prebacit doma u Ameriku pa radnika platit barem 10$ po satu.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 14:51 (rambox).
Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

mišljah kako se dilanjem telefonima bave iz humanitarnih razloga ("ništa ne zaradim, gazda, majkemi"), a kad tamo marža koje se ne bi posramila ni crkva. još kad se trgovci nakaleme na to 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 16:47 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
rambox kaže...

Koštat če još znatno više, kad če Jabučari biti prisiljeni proizvodnju prebacit izvan Kine ili Tajvana.S obzirom na globalnu situaciju u svijetu(pogotovo ubuduče), najbolje je Jabučarima proizvodnju prebacit doma u Ameriku pa radnika platit barem 10$ po satu.

 Sve znaš, još kad bi koji put pogodio č i ć.

14 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

glupost na entu 500 dolara ne vrijedi isto u kini i u hrvatskoj.vjerovatno mu cijena proizvodnje ne dođe više od 150 dolara sve ostalo je profit,ma kojih 500 dolara možda kad bi se sastavljao u americi 

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 6 hvala 0
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Imaš neki prikaz svog izračuna? Baš me zanima.
12 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
andi.cro kaže...

 

 

Znači 2 tipa ljudi će to kupovat:

 

1. Bogataši

2. Budale

 

 I pod 3. Snobovi, željni pažnje, bolje društvenog statusa i tudjih pogleda i samoljublja, a ovdje ih je na bacanje. Zamisli, 500 usd proizvodnja, to je jako blizu maloprodajne cijene.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 18:57 (Cryogenic).
6 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Cryogenic kaže...
andi.cro kaže...

 

 

Znači 2 tipa ljudi će to kupovat:

 

1. Bogataši

2. Budale

 

 I pod 3. Snobovi, željni pažnje, bolje društvenog statusa i tudjih pogleda i samoljublja, a ovdje ih je na bacanje. Zamisli, 500 usd proizvodnja, to je jako blizu maloprodajne cijene.

 tko voli nek izvoli....

16 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
andi.cro kaže...

"U Hrvatskoj je za početnu inačicu iPhonea 14 Pro Max potrebno izdvojiti nešto više od 12.000 kuna."

 

Ma daaaj nemoj me...POČETNA INAČICA !!! Pa kolko onda nešto što nije početno?

 

Znači 2 tipa ljudi će to kupovat:

 

1. Bogataši

2. Budale

 

 Hm. iPhone se ne kupuje u slobodnoj prodaji u dućanima, kupuje se ili na njuskalu ili se uzima preko ugovora, bilo preko firme bilo privatno. Ja sam uzeo 14 pro max u HT-u privatno za novi ugovor i ispao me oko 9500kn cca. Vjerujem da bi ta cijena bila i niža kada bi se radilo o produženju ugovora ili uzimanje preko firme. 

16 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

Možda bi se moglo uštedjeti koji dolar da smanje količinu ljepila? 👀

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

Neće ni Samsung S23 ultra biti nešto jeftiniji. Kao ni ostali flegšipovi sljedeće godine. Proizvodnja 500 dolara, distribucija + porez još par stotina + marža i eto ti cijene. Marža naravno ovisi od dućana do dućana,kod nas su najskuplji iStyle i slični lopovi. Neki dućani u HR imaju apple-ove telefone po 1000-2000 kuna jeftinije. Tako sam ja i kupio 13 pro max za 2000 manje u mp-elektronici nego što košta u iStyle i sličnim.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 8:04 (Entry Point).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

Ma da sam neznam kakav bogatun, nedam ti za mobitel više od soma eura... iz principa NEDAM!!!

Ako zna masirat, kuvat kafu, otić u dućan... onda može 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
andi.cro kaže...

Ma da sam neznam kakav bogatun, nedam ti za mobitel više od soma eura... iz principa NEDAM!!!

Ako zna masirat, kuvat kafu, otić u dućan... onda može 

 I to je previše. Xiaomi s 5G i 5000 mah baterijom kupiš za 1800kn i ne radi ništa lošije od ovog za 12000 kn. Gle čuda, možeš telefonirati, slati poruke, koristiti internet, fotografirati...

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 10:42 (tenac).
3 godine
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
500$ kupiš cijelo racunalo s 200x više elektronike i materijala, žive prevare.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Minijaturizacija košta...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Boris grozni kaže...
500$ kupiš cijelo racunalo s 200x više elektronike i materijala, žive prevare.

I koliko je to veće u gabaritima i teže u masi kolega?! 

Hrco kaže...
Minijaturizacija košta...

Ne samo minijaturizacija, sam dizajn gadgeta, kako se moraju uklopiti komponente, ...!!!!!

ATJ Lučko
11 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

12k kuna za pocetni model u Hr.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Imam iPhone X vec 5 godina i mislio sam uzeti 14 pro ali nekako nemam bas potrebu za novim mobitelom.
iPhone X mi je kao nov, bez ijedne ogrebotine, jedino je baterija na 77% no izdrzi dovoljno kad ukljucim stednju baterije. Ovaj dynamic island je ok ali ovisi o aplikacijama, nove kamere su ok ali ne slikam previse.
5 godine vucem ovaj mobitel i meni vrijedi svake lipe koju sam platio. Kad uzmem iPhone 15 znam da sam miran jos toliko godina.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Gogy7 kaže...
Imam iPhone X vec 5 godina i mislio sam uzeti 14 pro ali nekako nemam bas potrebu za novim mobitelom.
iPhone X mi je kao nov, bez ijedne ogrebotine, jedino je baterija na 77% no izdrzi dovoljno kad ukljucim stednju baterije. Ovaj dynamic island je ok ali ovisi o aplikacijama, nove kamere su ok ali ne slikam previse.
5 godine vucem ovaj mobitel i meni vrijedi svake lipe koju sam platio. Kad uzmem iPhone 15 znam da sam miran jos toliko godina.

 promjeniš bateriju,  cijeli proces traje pola sata, ukupni trošak oko 250 kn, dok si na kavi servis ti to odradi i  miran si dalje koju godinu.

Klincima sam tako dao starije iphone, samo baterije zamjenili, rade bez greške .

9 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
U kojem servisu? Istyle trazi 1000kn za promjenu baterije
14 godina
offline
Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500 dol

A dečki moji, tko ima love i želi ga uzeti, na volju mu. Ja znam da ja nikada ne bih dao toliko love za mobitel, da je neznam koliko dobar, ali to sam ja. Nekome to nije previše i takav će ga kupiti ili zato što mu treba ili zato da se može kurčiti s najnovijim iPhone-om. Nikoga ne treba osuđivati (osim onih koji ga kupe ne za svoju nego za nepošteno stečenu tuđu lovu).

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Kaj skuplje to bolje jer mi je sluzbeni telefon iPhone i ne placam centa = za dvije godine kad taj telefon mogu zamijeniti novim a ovaj bude moj mogu dobiti vise love jer ga budem frknul.
Fala bogu ima dosta bedaka koji su spremni platit puno love za dvije godine star iPhone Pro.
15 godina
offline
Re: Proizvodnja iPhonea 14 Pro Max košta preko 500
Gogy7 kaže...
U kojem servisu? Istyle trazi 1000kn za promjenu baterije

 ma imaš po Zagrebu ove male servise koji to odrade za 200-300 kn, Ja sam nosio u Avenue Mall, zaboravio sam sad kako se zove servis

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice