WhatsApp sprema pretplatu za tvrtke

poruka: 1
|
čitano: 2.545
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp sprema pretplatu za tvrtke".
14 godina
offline
WhatsApp sprema pretplatu za tvrtke

Ovo je tako značajna aplikacija. Na tren stavimo na stranu profit, skupaljanje i prodaju podataka itd.

 

Kao to je aplikacija za instant komunikaciju ali je i neki oblik društvene mreže za koju ne treba internet pismenost i koja tako odgovara običnim ljudima. Ne mogu opisat koliko mi je pomogla. Kako imam sređen poslovni život tako sad imam i privatni zahvaljujući ovoj aplikaciji. Svo znanje koje sam stekao godinama komunicirajući online sam pretočio u komunikaciju preko vocapa i privatni život sredio kao u crkvici što se kaže. Recimo imam grupu za penjanje. Da nema vocapa bi se za većinu prekinila sva komunikacija nakon završetka penjačke škole i formirale bi se manje grupice - ovako svi koji su išli u školu mogu doć na izlet, i oni samozatajni kao i oni komunikativniji. Ali lako za to. Imam grupu za užu familiju, di su mi mater, di mi je bia otac dok nije umra, i sva braća. Recimo sve imovinsko-pravne odnose u familiji sam sredio na vocapu i sad se možemo opušteno podružit kad se vidimo. To bez vocapa nebi bilo izvedivo. Grupu za stanare. Razredne grupe i grupe za trening za djecu.

 

Recimo interesantan je i ovaj aspek korištenja ove mreže. Do nedavno je bila aktualna neka "napredna" ponzi šema, koja je čak i radila mjesecima, ono, znam ljude koji su zaradili 10K kuna na njoj (ali to kad se podjelii na mjesece korištenja...) a razlog za njen uspjeh je što su koristili vocap kao mrežu svojih korisnika (a ti korisnici su kockari, drogaši, pijančine, navijači... shvaćate, ljudi koji nemaju običaj peglat po kompiću, najblaže govoreći) i tako su održavali šemu aktualnom mjesecima. Bilo je iskreno stvarno nevjerovatno vidit koliki je broj ljudi uključen u to i koja je snaga te umreženosti - tolika da ponzi šema može radit duže vremena i da korisnici iste čak i zarade, a sve van regularnih komunikacijskih kanala. Stvarno interesantno.

 

A korištenje aplikacije u poslovne svrhe neću ni spominjat. Koliko god traže platit ću. 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice