Samsung Galaxy S23 navodno zadržava kompaktan diza

poruka: 4
|
čitano: 2.382
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S23 navodno zadržava kompaktan diza".
6 godina
offline
Samsung Galaxy S23 navodno zadržava kompaktan diza

Ono....svaka generacija manji proizvodni proces...obećanje o većoj autonomiji...je kad bi broj tranzistora ostajao isti...ali snaga cpu-a raste tako da potrošnja isto...te priče da je optimizacija na androidu nemoguća...demagogija...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 navodno zadržava kompaktan
Jedan od razloga zašto sam sa samsunga otišao na iphone jest autonomija. Razumljivo je naravno zašto android tu ne može parirati iOS-u, ali da imam 5000mAh u iphone-u pa valjda bi mi baterija trajala 4 dana bez problema.
Čisto sumnjam da će tih 200mAh više nešto posebno produžit autonomiju. Android kao i 3rd party aplikacije trebaju veliki overhaul upravljanjem aplikacijama, procesima i memorijom.
Usput bi i malo dodatnih sigurnosno/privatnih značajka bilo dobro došlo.
Nadglednik dina
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 navodno zadržava kompaktan
Entry Point kaže...
Jedan od razloga zašto sam sa samsunga otišao na iphone jest autonomija. Razumljivo je naravno zašto android tu ne može parirati iOS-u, ali da imam 5000mAh u iphone-u pa valjda bi mi baterija trajala 4 dana bez problema.
Čisto sumnjam da će tih 200mAh više nešto posebno produžit autonomiju. Android kao i 3rd party aplikacije trebaju veliki overhaul upravljanjem aplikacijama, procesima i memorijom.
Usput bi i malo dodatnih sigurnosno/privatnih značajka bilo dobro došlo.

 strpao si samsung i sve androide u isti koš.

da si npr. probao huawei koji s istom baterijom traje 2x više od samsunga onda bi ostao kao i ja pozitivno šokiran.

šteta sto su ga politički ubili, bio je ispred svog vremena.

iako sad ni samsung nije loš po ai učenju korištenja i optimizaciji, jedan od glavnih problema je exynos.

s23 linija bi napokon trebala biti bez njega pa bumo vidli.

a inače kad na samsungu isključim hrpu nekih nepotrebnih aplikacija koje dođu s njim, osjetno se baterija popravi, može i 2 dana ponekad.

naravno pričam uvijek isključivo o flagshipovima.

dodatan problem su informatički nepismeni ljudi koji na android općenito instaliraju hrpu sranja od aplikacija i daju im sve moguće dozvole, pa kukaju.. za takve je ios.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 navodno zadržava kompaktan
HCMAA kaže...

Ono....svaka generacija manji proizvodni proces...obećanje o većoj autonomiji...je kad bi broj tranzistora ostajao isti...ali snaga cpu-a raste tako da potrošnja isto...te priče da je optimizacija na androidu nemoguća...demagogija...

 jedan od boljih videa u zadnje vrijeme, pogledaj

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice