Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i najavio

poruka: 12
|
čitano: 10.514
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i najavio".
13 godina
offline
Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i najavio

jedino ako će pretplata biti 20-30kn bih pristao, sve više od toga je previše...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i najavio

Budućnost: Netflix će skenirati tko je sve na trosjedu, pa ako netko nema pretplatu baci "Intruder Alert" sa sirenom i crvenim blinkajućim svjetlom. Naravno, nema gledanja dok se to ne riješi 

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i naj
Ja mislim da će možda unutar iste ip adrese biti omogućeno možda 1 ili 2 dodatna istodobna stream-a, a bilo bi mi logično da jedan korisnik može neometano koristiti svoj račun bilo gdje u svijetu ali pod uvjetom da se prije odjavi sa prijašnje lokacije
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i naj
tvargek kaže...

jedino ako će pretplata biti 20-30kn bih pristao, sve više od toga je previše...

 Toliko i jest ako "zivis" u turskoj ;)

Doktor-X kaže...
Ja mislim da će možda unutar iste ip adrese biti omogućeno možda 1 ili 2 dodatna istodobna stream-a, a bilo bi mi logično da jedan korisnik može neometano koristiti svoj račun bilo gdje u svijetu ali pod uvjetom da se prije odjavi sa prijašnje lokacije

 Ako zaboravi? Moze te automatski odjaviti....

15 godina
offline
Re: Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i naj
Ako mi zabrane djeljenje bez mogučnošću zaobilaženja zaštite, gasim netflix. Balkan u srcu.
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i najavio

nek netflix ne bude s***k i da isti library  i hrvatima kao sto daje i u US onda cu ga i platit. Nikad mi nije jasno zasto se to radi.. E evo ti iznajmit cu ti auto za svadbu al trubi na parkingu nemoš dalje 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i naj
sseennoonn kaže...

nek netflix ne bude s***k i da isti library  i hrvatima kao sto daje i u US onda cu ga i platit. Nikad mi nije jasno zasto se to radi.. E evo ti iznajmit cu ti auto za svadbu al trubi na parkingu nemoš dalje 

 Autorska prava....

6 godina
offline
Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i najavio

Oni kao da se trude da se ja vratim nazad piratluku. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i naj
Kod mene kosta pretplata € 17,99 i moze se gledat 4K sadrzaj na cetiri uredaja. Trebam za jedan jedini i ne pada mi na pamet placat ako ne mogu sherat s bratom.
Solo placam Amazon Prime Video i Spotify.
Disney i Netflix sheram s bratom jer mogu, a realno ne trebam na vise od jednog uredaja. Znaci cim pocnu srat gasimo pretplatu jer nemam namjeru placat 18 € za skoro nikaj kaj me ne zanima. Radije kupim 8 TB disk i kradem nego da placam pretplatu za debelo precijenjenu uslugu. Budimo realni, Netflix nema tocno nikaj vrijednoga tih novaca, imam ga jer je "povoljno sheranje".
16 godina
offline
Re: Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i naj
Posmatrač kaže...
sseennoonn kaže...

nek netflix ne bude s***k i da isti library  i hrvatima kao sto daje i u US onda cu ga i platit. Nikad mi nije jasno zasto se to radi.. E evo ti iznajmit cu ti auto za svadbu al trubi na parkingu nemoš dalje 

 Autorska prava....

Bullshit, John Wick 2 dostupan a 1 i 3 nisu. Koja autorska prava su tu u igri? Trojka je bila dostupna do prije mjesec dana ako se ne varam, onda jedan dan samo nestala.

 

Kao dizanje cijena pravdaju povećanjem kvalitete usluge, zanima me koje točno usluge? Sadržaja je dostupno sve manje i manje a cijene sve veće.

 

Moj Premium paket se koristi na 4 različite lokacije. Ako uvedu ovo sa dodatnim plaćanjem zbog lokacija ili nemogućnost korištenja bit će isti dan deaktivirana pretplata jer nema matematike plaćati nešto svaki mjesec za svaki treći film koji želim pogledati, jer ostali nisu dostupni. Onda se vratimo na torrente pa gledamo sve besplatno..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
offline
Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i najavio

yarrrrrrrrrr

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix vratio 2,4 milijuna pretplatnika i naj
Hacker002 kaže...
Posmatrač kaže...
sseennoonn kaže...

nek netflix ne bude s***k i da isti library  i hrvatima kao sto daje i u US onda cu ga i platit. Nikad mi nije jasno zasto se to radi.. E evo ti iznajmit cu ti auto za svadbu al trubi na parkingu nemoš dalje 

 Autorska prava....

Bullshit, John Wick 2 dostupan a 1 i 3 nisu. Koja autorska prava su tu u igri? Trojka je bila dostupna do prije mjesec dana ako se ne varam, onda jedan dan samo nestala.

 

Kao dizanje cijena pravdaju povećanjem kvalitete usluge, zanima me koje točno usluge? Sadržaja je dostupno sve manje i manje a cijene sve veće.

 

Moj Premium paket se koristi na 4 različite lokacije. Ako uvedu ovo sa dodatnim plaćanjem zbog lokacija ili nemogućnost korištenja bit će isti dan deaktivirana pretplata jer nema matematike plaćati nešto svaki mjesec za svaki treći film koji želim pogledati, jer ostali nisu dostupni. Onda se vratimo na torrente pa gledamo sve besplatno..

 Tocno to, svi zivi guraju svoje neke servise i vade im sadrzaj iz kataloga. Disney im bude sve uzeo sto nije, a isto vrijedi za druge filmske kuce. Znaci 99% sadrzaja koji prodaju nije njihovo i vlasnici istih pokrecu svoje streming platforme te oduzimaju/vracaju svoj sadrzaj na te vlastite platforme.

Kroz dvije godine na Netflixu ne bude nista kaj nisu sami napravili a to kaj rade kaj se mene tice ni ne moraju.

Znaci sljedec godine Warner Bros zajedno sa HBO ide u streaming vode i povukli budu sve zivo sa Netflixa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice