Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

poruka: 11
|
čitano: 5.067
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit".
9 godina
offline
Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

Porast će prodaja kada padnu cijene. Koji genijalci, nabili cijene flagship modelima do jaja i čude se kako se ne prodaju. 

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

Ne samo to, vec dodaju nove mogucnosti na kapaljku. Da ne ukidaju SW podrsku za starije modele te da baterije ne gube kapacitet ovim tempom, jos bi sei vise smanjila prodaja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

Prvi put da sam odlučio furati mob dok ne crkne.
S10+ i dalje radi ko beba. I dalje je bez crtice, i dalje ima super i specke i fotić,
a ima i utor za slušalice i karticu.

Koristim ga za sve što na mobu ima, čak sam ga kurio i u Gear VR.
Baterija mu je na nekih 70-80% Kad još malo padne kapacitet ide nova baterija za 350 kn

Mislim se tko je tu blesav.. Svake dvije godine uzimati flagship za ohoho novaca, a performanse ni 10% bolje.

Neki uzimaju svake godine.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 14:01 (Krx).
Moj PC  
16 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje m
Krx kaže...

Prvi put da sam odlučio furati mob dok ne crkne.
S10+ i dalje radi ko beba. I dalje je bez crtice, i dalje ima super i specke i fotić,
a ima i utor za slušalice i karticu.

Koristim ga za sve što na mobu ima, čak sam ga kurio i u Gear VR.
Baterija mu je na nekih 70-80% Kad još malo padne kapacitet ide nova baterija za 350 kn

Mislim se tko je tu blesav.. Svake dvije godine uzimati flagship za ohoho novaca, a performanse ni 10% bolje.

Neki uzimaju svake godine.

 

 Prošli tjedan, nakon skoro 7godina zamijenio stari S7 radi baterije s novim S21FE koji bi mi isto toliko trebao izdržati, na S7 sam napravio zamjenu baterije za 250kn i njega proslijeđujem ocu, sve ostalo na njemu je full ispravno i izgleda kao nov, bez napuknuća ili sl. oštečenja. 

14 godina
online
Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

Ja sam se zainatio i odlučio ne kupovati novi telefon dok ne pomislim da mi treba 5G. Nakon 2,5 godine mi se valjda s nekim updateom odjednom (doslovno preko noći) drastično smanjilo trajanje baterije i svjetlina ekrana. I dalje nisam zagrijan za kupovinu novog. Ako idem negdje izvan civilizacije imam powerbank, u autu mi je USB 15W, a ekran ionako uglavnom držim oko minimuma jer mi previše blješti.

P.S. imam i ja jedan S9 u ladici koji je kao nov ali slabe baterije. Nije mi ni palo na pamet da servisi mijenjaju bateriju... hvala komentatorima iznad mene, možda ga aktiviram nekad.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 14:25 (jozef).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

ja danas upalio Lumiu 950 Xl - radi mrcina...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje m
Inače, flagšipovi su jedini mobiteli, svi ostali su mobitelčići
9 godina
offline
Re: Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje m
silvio3105 kaže...
Inače, flagšipovi su jedini mobiteli, svi ostali su mobitelčići

 

Ja sam nabavio Huawei Mate 10 Pro čim se pojavio, u trgovinama je bio 6.000-6.500 kn, a na Njuškalu oko 4.000 kn. Bilo je to 2017. godine i to je tada bio vrhunski mobitel. Sada vrhunski mobitel košta 2x toliko u trgovini. U čemu je fora?

Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

Imam Samsung Galaxy A70.

Ekran malćice napukao jer sam bio budala. Jedva primjetno. Baterija izdrži čitavi dan, mislim da je na nekih 80%, malo manje. Vječito na štednji baterije, puni se od 20% do 80-90%.
Ništa ne šteka, predivan OLED ekran, puno memorije.

Cijena pri kupnji, 2.500kn.

 

Za par mjeseci u njega ide nova baterija.

Eventalno i nova maskica sa Aliexpressa za 20-30kn, čisto da izgleda fensi.

Nažalost ostao je na Android 11 i ne ide dalje.

 

Ne pada mi na pamet kupiti novi mobitel. Pa novi A53 košta 500-1000kn više nego što sam ja moj a70 platio, u Linksu na ljeto 2019.

Tek tamo za Black Friday 2024 razmislim o novom, ovaj i dalje sve programe savršeno vrti.

 

Plaćati mobitel preko €1000 svake dvije godine je klinički slučaj, pogotovo za hrvate na prosječnoj plaći. Nažalost, znam previše ljudi koji kupuju mobitele podosta skuplje od njihovih mjesečnih primanja, pa ih otplaćuju 2-3 godine.

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 17:30 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje m
A72, dobio na poklon i zamijenio S8 kojem baterija nije mogla izdržati dan. Ovome baterija 2+ dana.
Koristit ću ga dok ne crkne ili ga razbijem. Sa S8 odustao od kupovine flagshipa svake godine te njega koristio pune 3.
Isprobao razne Kineze i baš svaki ima neku manu koja strahovito nervira. Prije sam bio mrzitelj Samsunga a sad mi se čini kao najbolji izbor.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Qualcomm predviđa dvoznamenkasti pad prodaje mobit

moram priznat da ni meni nije na pamet palo da se baterija moze zamijenit u servisu. jos uvijek valjda mobitel gledam kao na "zvaku". da ga bacis nakon 2 god jer mos za njega dobit 100 kn. 

 

isto tako od moje strane odbaceni xiaomi mi 9t kod stare sada sluzi trecu godinu nakon sto je kod mene odradio 2. baterija je propala totalno. sve ostalo mislim da radi normalno.

 

edit. utor za punjenje cesto gubi kontakt takodjer

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 19:41 (registracija).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice