Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, najma

poruka: 12
|
čitano: 4.369
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, najma".
11 godina
offline
Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, najma

Pa ovakvih einkova ima na amazonu ili aliexpressu na pregoršt, po cemu je to inovativno?

I btw. nije cilj da bude malen, cilj je da bude velik, recimo 6-7m kvadratnih..... e takvih nema na amazonu a dobro bi dosli kao smart panoi.

 
4 1 hvala 0
Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, najma

Nikad cuo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n
Samo hrabro !
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, najma

A jooj više nisu I radioniKa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, najma

Samo za info:

 

E Ink │ Color

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n
Meni je veća fora što su specifikacije potpuno identične ovome:
https://www.good-display.com/product/223.html

🙂🙂🙂
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n

zli Kinezi, opet nešto kopiraju.. ups !!!

 

 

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n
Jel je e radionica nekom stala na žulj,neš muljaju ili ?
Ne kužim kaj ste tolko negativni,kolko vidim trude se održat Arduino scenu kod nas,ili sam neš propustio ?
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n
mGT kaže...
Jel je e radionica nekom stala na žulj,neš muljaju ili ?
Ne kužim kaj ste tolko negativni,kolko vidim trude se održat Arduino scenu kod nas,ili sam neš propustio ?

Nije to negativnost, već čisto upozoravanje na realnu situaciju na tržištu. Proizvod koji predstavljaju niti je nov, niti revolucionaran, time ne umanjujem njihov trud, ali idu u poslovni potez koji je, kako izgleda po komentarima, po pitanju više nas dosta upitan. Ja se konkretno ne bih upuštao u takav poslovni poduhvat, predstavio bih ili neki drugi proizvod ili bih za taj proizvod pružio neko gotovo rješenje tipa oglasni pano ili nešto slično.

14 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n
Thinker kaže...

Nije to negativnost, već čisto upozoravanje na realnu situaciju na tržištu. Proizvod koji predstavljaju niti je nov, niti revolucionaran, time ne umanjujem njihov trud, ali idu u poslovni potez koji je, kako izgleda po komentarima, po pitanju više nas dosta upitan. Ja se konkretno ne bih upuštao u takav poslovni poduhvat, predstavio bih ili neki drugi proizvod ili bih za taj proizvod pružio neko gotovo rješenje tipa oglasni pano ili nešto slično.

Obzirom da za $29 nude ekrančić koji svatko može kupiti od proizvođača za 5-6 dolara neće bit na gubitku. Vjerujem da daju i nekakav support pa je to dodana vrijednost s kojom računaju. Očito cilj nije razviti nekakav osobito vrijedan proizvod već nešto zaraditi. Ne vidim ništa loše u tome (naprotiv!), ali ne treba pretjerivati.

9 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n
jozef kaže...

Obzirom da za $29 nude ekrančić koji svatko može kupiti od proizvođača za 5-6 dolara neće bit na gubitku. Vjerujem da daju i nekakav support pa je to dodana vrijednost s kojom računaju. Očito cilj nije razviti nekakav osobito vrijedan proizvod već nešto zaraditi. Ne vidim ništa loše u tome (naprotiv!), ali ne treba pretjerivati.

 

Daj mi samo odgovori, hoćeš li ti kupiti taj ekrančić za 29 $? Hoće li itko od tvojih prijatelja kupiti? Znaš li ikoga tko će kupiti?

14 godina
offline
Re: Nova kampanja za hrvatski proizvod Inkplate, n
Thinker kaže...
jozef kaže...

Obzirom da za $29 nude ekrančić koji svatko može kupiti od proizvođača za 5-6 dolara neće bit na gubitku. Vjerujem da daju i nekakav support pa je to dodana vrijednost s kojom računaju. Očito cilj nije razviti nekakav osobito vrijedan proizvod već nešto zaraditi. Ne vidim ništa loše u tome (naprotiv!), ali ne treba pretjerivati.

 

Daj mi samo odgovori, hoćeš li ti kupiti taj ekrančić za 29 $? Hoće li itko od tvojih prijatelja kupiti? Znaš li ikoga tko će kupiti?

 ti i ja nećemo, ali netko očito hoće. Ljudi su skupili $25k na kickstarteru, a kampanja još traje. Očito nešto dobro rade, ma kakav im proizvod bio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice