Stack Overflow privremeno zabranio odgovore generi

poruka: 5
|
čitano: 2.719
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stack Overflow privremeno zabranio odgovore generi".
9 godina
offline
Stack Overflow privremeno zabranio odgovore generi

Od 2002 se takvi uredno nazivaju "Script Kiddie", cini se da ce taj naziv u skorijoj buducnosti nestat, i da ce svatko moc bit "iskusan programer i developer"..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Stack Overflow privremeno zabranio odgovore generi

 

Dobra odluka. Generirane poruke su spam.

Još ništa ne može zamijeniti deva.

 

Bez brige. Još AI nije u rangu sa personom koja se zove čovjek. 

Al' je AI ipak pametniji i ima više logike od mnogih ljudi.

 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Stack Overflow privremeno zabranio odgovore generi

daj AI-u jos 5-10 god.... max.... a onda cemo svi postati ucitelji yoge :D

NULL!=NULL
 
8 0 hvala 0
14 godina
online
Stack Overflow privremeno zabranio odgovore generi

Probao sam ga pitati neke mrvicu varljive stvari (tipa rekurzivna lambda u c++-u), i prvo mi je dao krivo, onda sam mu rekao da mora koristiti std::function, pa je opet bilo krivo, i onda sam rekao da je krivo, i onda je dao točan odgovor.

 

A za druga pitanja, nekad iz prve da točno, nekad iz treće. Mislim to je model koji ima valjda 800GB parametara, vidio je i praktički "zapamtio pola interneta", impresivan je svakako. No čini mi se da su to neki limiti koliko možemo ići sa sadašnjim konceptima (duboke neuronske mreže).

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Stack Overflow privremeno zabranio odgovore generi

Koliko sam probao i vidio, dobar je za repetitivne blokove koda koji su jednostavni ali opet pain in the ass kad moraš sve iznova tipkati ili kopirati sa n različitih izvora. 

Okarakterizirao bi ovo kao pojednostavljeni i ubrzani Google :)

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice