Top 5 tehnoloških trendova u medicini u 2023. godi

poruka: 3
|
čitano: 2.550
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 tehnoloških trendova u medicini u 2023. godi".
15 godina
offline
Top 5 tehnoloških trendova u medicini u 2023. godi

baš se radujem maloprodajnoj medecini te vradžbinama za mase:

- dobar dan

= dobar dan

- molim vas jednu drvenu nogu, crni povez za oko i kuku za ljevaka, za van, malo zamotati ako može. fala.

= imate papigu?

- je, bez brige. došla iz amazona neki dan. 

= još nešto?

- ovaj, znate jedno 3 cm produžetka za pimpek, onog spužvastog.

= je, imamo. imate kućni komplet za neurokirurgiju s lobotomijom?

- imam, hvala. donijela punica još prošli božić. imala je dva pa ...

= nema frke. eo, izvolte. kako plaćate?

- nerado i kriptirano, al ajde, nek vas voda nosi.

- baš sam si zadovoljan: sve na jednom mjestu. 

= čuvajte račun za garanciju. znate da ste sve to mogli prek neta? i dobit 3,14 posto otpusta?

- ma znam ali ovak je iskustvo nekak personalizirano i nekak ambulantnije. aj, ševili.

= ugodan dan, mesec i godina vam.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 5 tehnoloških trendova u medicini u 2023. godi

Nema straha za nas. U RH ovo će biti aktualno cca 2073. godine, a dotad većina nas s Bugova foruma neće biti na forumu 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Top 5 tehnoloških trendova u medicini u 2023. godi

Tebra, AI/ML je super stvar. Navijam za to. AI je pomogao kod razvoja cijepiva kontra C-19.

 

Virtualni obiteljski liječnik bi bio super stvar. Virutalno se prijaviš kod doktora, te čekaš.
Nije svaki dolazak kod doktora opće prakse, pregled sa strane istoga.
Kako će nam u budućem vremenu sve više i više faliti liječnika, bilo bi dobro da se napravi i neka vrsta e-doktora.
Pogotovo za ekipu iz manjih srednia gdje ne živi toliko ljudi.

 

Ovo za maloprodajno zdrastvo. Hm, pa ne vjerujem trgovcima, a kamoli da mi ta ekipa nešto preporučuje.
Kaj se tiče zdravlja, vjerujem samo doktorima medicine sa medicinskog fakulteta.
Sve drugo je varanje kupaca, nadriliječništvo, te manipulacija.

 

Za noseće uređaje, okej kod sportskih aktivnosti, al za mentalne bolesti ipak mora postojati prava dijagnostika,
mislim na promjene u mozgu, ono kada ti kemijski procesi u mozgu nedaju da budeš dobre volje, šta god ti radio.
Mnogi ljudi ne rade ili ne znaju raditi aktivnosti koje ih mogu usrećiti. Ne govorim o stanjima kada "kemija u
mozgu" ne radi kako treba.

 

Za ovo posljednje, opet AI/ML ima glavnu ulogu. Neka nam državni sistem plati to za genome.

 

 

Dobar text! Lajk za gospodina Doc-a!!

 

 

E, nikada dosta dobrih textova. Pogotovo o AI(ML, Deep Learningu) vezano za znaosti, itd.

 

Samo nas progres spasiti može!!

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice