The Callisto Protocol - Osrednja doza straha

poruka: 5
|
čitano: 11.236
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Callisto Protocol - Osrednja doza straha".
11 godina
protjeran
offline
The Callisto Protocol - Osrednja doza straha

Igru sam igrao i na 4080 i 3080 Ti od prvog dana te NITI JEDAN problem imao s njom kao sto drugi pisu. Bilo je sitnih "trzaja" pri nekim animacijama ali Boze moj necemo cjepidlaciti zbog 0.1 sekunde trzaja koja nisu mi bila niti tijekom igre nego samo animacija. Inace Dead Space nisam igrao ali Callisto mi je odlican, trenutno sam pred krajem igre i svidja mi se. Jedini minus mi je recimo nedostatak oruzja/metaka. Znaci potrosim masu metaka na masu neprijatelja i onda odjednom "boss fight" a ja bez metaka i icega. Da su bar prije njega stavili nekakvu mogucnost da se "napunis" ili nesto bilo bi odlicno, ali eto.

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
The Callisto Protocol - Osrednja doza straha

meni je dobar onaj sustav borbe gdje imaš BFG i protivnika pošteno napuniš olovom kojeg ima u izobilju, pa mu poput nekakvog prolupalog doktora na LSDu sečeš ekstremitete. A ako tako ne, onda buzdovan ili dvoručni mač i "barbarian rage" taktika sigurno može proći.

 

 

sve ove "taktička borba" ili "borba-koja-je-plesanje" mi ide naku*ac.

 

 

daj mi pljucu i rokaj brate...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: The Callisto Protocol - Osrednja doza straha
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

meni je dobar onaj sustav borbe gdje imaš BFG i protivnika pošteno napuniš olovom kojeg ima u izobilju, pa mu poput nekakvog prolupalog doktora na LSDu sečeš ekstremitete. A ako tako ne, onda buzdovan ili dvoručni mač i "barbarian rage" taktika sigurno može proći.

 

 

sve ove "taktička borba" ili "borba-koja-je-plesanje" mi ide naku*ac.

 

 

daj mi pljucu i rokaj brate...

 Slazem se, ovdje nema puno protivnika bas ali zato nema ni puno metaka :S tako da moras paziti da melee koristis na one lakse pa da se ne zajebes kao i ja i pred boss/a dodjes sa 4 metka :D

16 godina
offline
Re: The Callisto Protocol - Osrednja doza straha
Autosaving checkpoint-i... najveca glupost izmisljena u historiji igara.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Callisto Protocol - Osrednja doza straha

gledal sam igranje toga na jubituu (rad brad) i to je samo varijacija na dead space. baš niš drugo. isti q, drugo pakiranje. što ne znači da je nužno loše, ofkors. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice