Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Dragonfl

poruka: 7
|
čitano: 27.359
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Dragonfl".
15 godina
offline
Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Dragonfl

RIP serveri.

Linux, Arch Linux.
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Drag
Bzvz. Nikad nisam razumio opsjednutost WoW-om. Da ne spominjem najgoru moguću vrstu grafike...
Moj PC  
4 6 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Drag
Idealist kaže...
Bzvz. Nikad nisam razumio opsjednutost WoW-om. Da ne spominjem najgoru moguću vrstu grafike...

 Da, nazalost kako je rekao jedan od glavnih dev, "dokle GOD imamo koristi od WOW ne ocekujte NIKAKAV novi MMORPG ne samo od nas nego od drugih, jer nitko se ne usudi suprostaviti WoW-u". Nazalost to je istina, posljednjih koji smo dobili New World jednostavno se pokazao uzasan :S igrao sam dva mjeseca i odustao, kao i svi koje znam. Tako da nazalost dokle god ljudi aktivno igraju i kupuju WoW necemo vidjeti nista novije i normalno sa naravno boljom grafikom.

15 godina
offline
Re: Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Drag
Idealist kaže...
Bzvz. Nikad nisam razumio opsjednutost WoW-om. Da ne spominjem najgoru moguću vrstu grafike...

 

Da si ga igrao od samih početaka i imao super ekipu i frendove koji igraju, razumio bi. Meni je WoW upropastio sve igre nakon njega.

Takav community kakav ima WoW nema nijedna druga igra na zapadnoj hemisferi, i vjerojatno nikad niti neće.

Grafika nije presudna u takvom tipu igre.

 

Dragonflight je odlična ekspanzija, ali ne vidim se da opet igram kao nekada. Kupio sam da si malo zadovoljim nostalgiju, ali nije više to to jer nema ekipe s kojom sam igrao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Drag
Idealist kaže...
Bzvz. Nikad nisam razumio opsjednutost WoW-om. Da ne spominjem najgoru moguću vrstu grafike...

 Fulao si ceo fudbal. Wow se ne igra zbog grafike. Isto kao i OSRS sa java grafikom iz 2001. A to su dvije od top 3 igara sa najvećom populacijom trenutno.

5 godina
neaktivan
offline
Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Dragonfl

najbolja ekspanzija ikad, pogotovo PvP 

Moj PC  
0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
Trodnevno isprobavanje World of Warcraft: Dragonfl

Moje mišljenje je da je WoW možda i najveća igra u povijesti ali meni je ta igra uništila Warcraft lore, koji sam obožavao iz RTS serijala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice