Otvorene prijave za LAQOthon - na Bug Future Showu

poruka: 3
|
čitano: 15.109
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otvorene prijave za LAQOthon - na Bug Future Showu".
16 godina
offline
Otvorene prijave za LAQOthon - na Bug Future Showu

Mora li ideja/proizvod/rješenje imati veze s automobilima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Otvorene prijave za LAQOthon - na Bug Future S
Aldo kaže...

Mora li ideja/proizvod/rješenje imati veze s automobilima?

 Ne mora... 👍

drpetric
10 godina
offline
Otvorene prijave za LAQOthon - na Bug Future Showu

 

 

Ovo je jedna vrlo prava stvar. Naime, BFS je mega događaj godine, gdje medij koji je instituacija sam po sebi, okuplja svoje navijače, te je upad džaba.

Svatko može pronaći nešto za sebe.

 

I to nije ono, jedno u 30 godina, nego svake godine. Naš BUG opstaje na svojem putu, na svojoj liniji već 30 godina i to vrlo uspješno. 

I ne samo to drugovi. On je svake godine sve bolji i bolji. Nema tolike dvorane u ZGB koja može primiti sve zaintersirane. 

Okay, ima Dom sportova, ima Arena ZGB, al to su prostori koji su rađeni za druge namjene. 

 

Ako mislite da je sve to lako, pa probajte. Probajte, usudite se biti na tržištu 30 godina, probajte održavati toliko broj konfi svake godine, usudite se biti drugačiji.

Bugovci su velik radnici i zaljubljenci u kompujeteraštvo, te svake godine rokaju na najjače.

 

A, sada su još lijepe nagrade u igri za one koji pokažu talent, znanje i trud. Ne morate ići do Las Vegasa da bi nešt postigli, sada to možete i u ZGB-u.

BUG je doveo Las Vegas u ZGB.  I ne samo to naš BUG dovodi i najveće face kompjuterske tehnologije u Zagreb. 

 

Zakaj volimo BUG? Pa, bezbroj je razloga, te su svi na mjestu. Uz BUG smo odrasli, ti ljudi koji su radili, pisali il to još uvijek rade, oni su nas odgojili u smjeru te naše mladenačke ljubavi.

Odavna je preraslo okvira garaže gdje se okupljaju dečki sa kvarta koji vole kompove, al' ono sjaj u oku još je uvijek isti.

 

Naš bugovac, Dragan Petric je još uvijek taj dečko sa kvarta koji nama ostalima donosi najnovije, najbolje i najažurnije informacije vezano za kompjutere i tehonolgiju.

Jako dobar čovjek.

 

Svi ljudi u BUG su dobri i vrlo kvaliteni.  Kako to znam i po čemu to zaključujem? Eh, pa napisao sam to već bezbroj puta.

Al ' ono nisu bitni razlozi, bitan je rezultat. A naš BUG to svakako ima!!

 

E, jako mi je guba i upečatljiv izgled loga BFS ove godine. Dajte nam u ponudu hoodice sa tim logom?

Može i bejzbol kape. 

 

E, da treba odraditi organizaciju Olimpijskih igara, to bi dao kao organizatorima našem BUG-u.

 

Volimo BUG, ne sramimo se te ljubavi, te ju otvoreno iskazujemo.

BUG ima svoje čitatelje, štovatelje, a bogami i navijače. 

 

BUG, rula nadmoćno!!

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice