Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

poruka: 21
|
čitano: 12.084
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć ".
14 godina
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Cijena sitnica  

 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Vozio sam se u novoj Octaviji sa tim Matrix svjetlima i moram priznat ostao oduševljen...

 

Fascinantno je kako drži auto iz suprotnog smjera u kvadratu mraka i dinamički ga "seli" dok prolazite jedan do drugog, a okolo sve betlehem.

 

Mogu mislit kaj je onda ovo..

 

Samo ko i sve ostalo na tim autima danas, ako nekaj rikne, cifre su zasigurno zanimljive...

 

 
17 0 hvala 0
13 godina
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć
Samo zbog tih LED farova si zapravo prisiljen uzimati kasko dok god imaš to vozilo.
Jer inače u slučaju udesa ćeš proklinjati sebe, auto i onog koji je izmislio matrix kad vidiš cijenu samo jednog fara
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju

a stoji, ionako je doplata s osnovnih LEDica na Matrix 10.700 kn za octaviu...

 

a svakako treba čitati i sitna slova na kasko ugovoru - zaštita staklenih površina više ne pokriva svjetla (ionako su pokrovi svjetala najčešće polikarbonati)...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju
Prvi put kad su se svjetla na T-rocu upalila ostao sam šokiran. Nikad nešto slično nisam vidio a vozio sam i auta visoke klase. Još kad je sam počeo šaltati duga-kratka...
Onda sam sjeo u Toyotu i zaboravio obarati svjetla, paliti brisače i... povući ručnu 🙄
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Prvo sam imao Kia s tim svjetlima i nesto savrseno, sada imam Panameru ali je dosla bez tih svjetla te planiram uskoro nadograditi, savrsen izum mogu reci!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Porsche LED Matrix rade savrseno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

u jebemti bigulicu, poršejci na forumu, pomiješani s nama plebejcima...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Ipak meni je super i automatska kontrola svjetla kao kratka duga pa cak i zmigavci ukoliko koristis navigaciju sve automatski, dobro to je vise za zenu nego za mene :D

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Cijena?  Razmislite malo, koliko vremena vozite po noći, koliko puta ste bili u situaciji da niste nešto dobro vidjeli jer nije osvjetljeno. Kolika je cijena vašeg auta ili nedaj bože nečijeg života u usporedbi sa cijenom skupog svjetla. Žalosno je jedino što si mnogi ne mogu priuštiti ta svjetla

 
9 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju
dangor62 kaže...

Cijena?  Razmislite malo, koliko vremena vozite po noći, koliko puta ste bili u situaciji da niste nešto dobro vidjeli jer nije osvjetljeno. Kolika je cijena vašeg auta ili nedaj bože nečijeg života u usporedbi sa cijenom skupog svjetla. Žalosno je jedino što si mnogi ne mogu priuštiti ta svjetla

 S tim se slazem u potpunosti, po meni ovo bi trebala biti obveza na svakom novom autu!

14 godina
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju

stoji, svjetla (ispravna i čista) te pravilne gume (trenutno prave zimske) su sine qua non za sudjelovanje u prometu...

 

Ju je je? Je ju je!
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju
Al poslije mozga.
Ako ne vidiš dobro, onda prvo ne voziš brzo, drugo ideš kod optičara....
Nećeš vozit 130 po mrklom mraku.
15 godina
offline
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Bolje i to nego kada na nekim krntijama dignu vozačev far da svijetli ka mjesecu....

#fsb
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju
dangor62 kaže...

Cijena?  Razmislite malo, koliko vremena vozite po noći, koliko puta ste bili u situaciji da niste nešto dobro vidjeli jer nije osvjetljeno. Kolika je cijena vašeg auta ili nedaj bože nečijeg života u usporedbi sa cijenom skupog svjetla. Žalosno je jedino što si mnogi ne mogu priuštiti ta svjetla

 Imao sam luksuz zadnja dva tjedna voziti auto star 20+ godina po pustim cestama Slavonije. Znači nikome to ne želim koji je to bio užas od vožnje. Umara oči, umara osobu jer stalno treba biti na oprezu da nešto ne propusti jer svijetla rade k'o dvije svijeće, tako da što se mene tiče na svjetlima ne treba štedjeti. 

 

Al' eto, nekima je bitnije imati bijesne alu felge od dobrih svjetala. 

5 godina
online
Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju noć

Ja dao 70 eur za osram led. Normalne sijalice su koliko? 10 EUR ako i toliko.....

I žao mi što nisam kupio night breaker laser led koje su 170 eur ili tako nesto.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju

koje su to OSRAM LEDice za 70 €?

 

znam da se nove, atestirane Night Breaker OSRAM LEDice prodaju za 1100 kn par tj. 75€ komad...

Ju je je? Je ju je!
7 godina
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju
Sva ta Matrix svjetla su od Hella-e
Auto proizvođači ih samo licenciraju tj kupuju

https://www.hella.com/hella-com/Headlamps-620.html
 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju
Stric_Jura kaže...

koje su to OSRAM LEDice za 70 €?

 

znam da se nove, atestirane Night Breaker OSRAM LEDice prodaju za 1100 kn par tj. 75€ komad...

 Nisam rekao da su atestirane :)

U BiH se ne zamaramo takvim detaljima ;)

 

14 godina
offline
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju

ali ove atestirane su 75 € /kom - te za 70 su par ili isto komad?

Ju je je? Je ju je!
5 godina
online
Re: Porscheove LED-ice nove generacije pretvaraju

Ma par....

Da su komad, kupio bih night breaker laser atestirane.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice