NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koji pr

poruka: 9
|
čitano: 5.573
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koji pr".
11 godina
neaktivan
offline
NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koji pr

Bug izgleda voli pisati o člancima koji mogu potaknuti raspravu o teorijama zavjera, a kao bore se protiv njih. Vuče na skrivene interese.. možda broj klikova i angažmana? 😃

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koji pr

kad sam prvi put vidio haarp, pomislio sam: lijepo je kad lokalna zajednica svim članovima omogućuje sušenje opranog veša na jednom mjestu. kad sam drugi put vidio haarp, bilo mi je čudno zbog čega na njemu ne visi veš no žice za vješanje veša su toliko iznad tla da sam morao pokazati razumijevanje. treći put sam jednostavno ignorirao haarp, jer to nije moj problem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 15:49 (Ajar).
Moj PC  
13 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koj
msalai kaže...

Bug izgleda voli pisati o člancima koji mogu potaknuti raspravu o teorijama zavjera, a kao bore se protiv njih. Vuče na skrivene interese.. možda broj klikova i angažmana? 😃

 O kome, čemu, što ti to trkeljaš ?

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
6 godina
offline
Re: NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koj
Je li moguce vise napisati clanak bez "teorija zavjere"? Ako bas hocete zavjere su dio ljudske povjesti I sigurno stoje iza svih ratova, sukoba i vecine dogadjaja bitnih za covjeka i covjecanstvo. Vecina istrazivanja placenih od vlada nisu bile u startu za korist ljudi vec potreba drzave, politike, vojske, manipulacije drustvom itd. Haarp je "sluzbeno" nastao zbog potrebe komunikacije sa podmornicama, ali i istrazivanja kao oruzje. Naime vecina rezonancija kod covjeka je vrlo nisko frekventno npr 7-8 Hz koji vas mogu i ubiti sto je poznato I testirano za zvuk. Postoje i druge frekvencije sve vrlo nisko koje utjecu na covjeka tako da je Haarp istrazivao upravo to.Srecom tesko je izraciti dovoljnu energiju u tom podrucju. O ovom se nekad ucilo na ETFu dok se tako zvao, zato se prestanite sramotiti neznanjem.Pisali ste o teorijama zavjere o kovidu i cjepivima pa su se sve "teorije zavjera" pokazale istinitim i budite sigurni da ce suditi akterima. Zato probajte za promjenu napisati clanak da vise ne vrijedjate nikoga. Ili Vas nije briga jer Vas citatelji kao i druge medije vise ne financiraju? Ajde bar se za Bozic pretvarajte da su Vam citatelji bitni i da ste slobodni pisati sto zelite.
 
2 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koj
Hoggy kaže...
Je li moguce vise napisati clanak bez "teorija zavjere"? Ako bas hocete zavjere su dio ljudske povjesti I sigurno stoje iza svih ratova, sukoba i vecine dogadjaja bitnih za covjeka i covjecanstvo. Vecina istrazivanja placenih od vlada nisu bile u startu za korist ljudi vec potreba drzave, politike, vojske, manipulacije drustvom itd. Haarp je "sluzbeno" nastao zbog potrebe komunikacije sa podmornicama, ali i istrazivanja kao oruzje. Naime vecina rezonancija kod covjeka je vrlo nisko frekventno npr 7-8 Hz koji vas mogu i ubiti sto je poznato I testirano za zvuk. Postoje i druge frekvencije sve vrlo nisko koje utjecu na covjeka tako da je Haarp istrazivao upravo to.Srecom tesko je izraciti dovoljnu energiju u tom podrucju. O ovom se nekad ucilo na ETFu dok se tako zvao, zato se prestanite sramotiti neznanjem.Pisali ste o teorijama zavjere o kovidu i cjepivima pa su se sve "teorije zavjera" pokazale istinitim i budite sigurni da ce suditi akterima. Zato probajte za promjenu napisati clanak da vise ne vrijedjate nikoga. Ili Vas nije briga jer Vas citatelji kao i druge medije vise ne financiraju? Ajde bar se za Bozic pretvarajte da su Vam citatelji bitni i da ste slobodni pisati sto zelite.

 SVe se pokazale istinitim?

15 godina
offline
Re: NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koj
msalai kaže...

Bug izgleda voli pisati o člancima koji mogu potaknuti raspravu o teorijama zavjera, a kao bore se protiv njih. Vuče na skrivene interese.. možda broj klikova i angažmana? 😃

 Ne samo teorije zavjere, sve "kontrovezne" teme di ce se ekipa svadati, pa mozda klikne vise puta na clanak u meduvremenu.

13 godina
neaktivan
offline
NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koji pr

A kakva je funkcija HAARPA koji se nalazi u Hrvatskoj? To niste ni spomenuli. Glavno da je sve teorija zavjere. Bas ste me razocarali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2023 22:47 (bionda).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koji pr

Da aktivira 5G čipove u COVID cjepivu kada stigne naredba od Kineskih židova koje je školovanje financirao Soros. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2023 23:05 (ivanzu).
 
10 0 hvala 2
2 godine
offline
Re: NASA pokušava HAARP-om "pogoditi" asteroid koj
ivanzu kaže...

Da aktivira 5G čipove u COVID cjepivu kada stigne naredba od Kineskih židova koje je školovanje financirao Soros. 

 

Men se čini da sam ja svoj 5g čips jučer ujutro israo nakon obilnijeg jela za praznike..

Već sam primjetio da mi se oko kuće vrte crni automobili, dronovi, nekakvi čudni ljudi, crveni, zeleni vragovi, a žena mi kaže da mi je to nešto kao preddelirij od posljedica alkohola...

 

Ne bih rekao, bit će da su ljudi u crnom.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice