Asusov Zenbook Pro 16X je laptop za profesionalce

poruka: 4
|
čitano: 4.963
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asusov Zenbook Pro 16X je laptop za profesionalce ".
10 godina
suspendiran
offline
Asusov Zenbook Pro 16X je laptop za profesionalce

S obzirom da takvi profesionalci kojima ovakvo cudoviste treba zarade mnogo vise od 3000 eura mjesecno, cijena se ne cini kao nesto oko cega se treba brinuti.

a i firmama dobro dodje kao opravdani trosak - manji porez na dobit haha.

 

meni osobno ne treba, daleko sam vise za ultralight laptope s bolesnom autonomijom (jedini relevantni je macbook), ...

 

s obzirom na ovako ekstremne specifikacije jedino mi kao opis posla pada na pamet CAD, 3D grafika, video produkcija. Za Nista drugo ne mogu zamisliti da je potrebno.

 

za gaming nije haha, smece od graficke :))

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Asusov Zenbook Pro 16X je laptop za profesiona
Laptop za profesionalce bez numpada. Ne fala
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Asusov Zenbook Pro 16X je laptop za profesionalce

4k na 16" zaslonu  + mali enter   + kao što primijeti kolega iznad, nema brojajčanog dijela  + nema dijakritika  = ne bih dao tu cifru ni u ćunama, pokoj im duši. samo amaterima cijena nije bitna. profesionalcu je bitno sve. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asusov Zenbook Pro 16X je laptop za profesiona
Laptop za profesionalce s procesorima i gpu stare generacije, ali cijenom u rangu kao da je novo + ostali manjkovi koje su kolege pobrojali = fail
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice