Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punjenju

poruka: 7
|
čitano: 4.214
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punjenju".
15 godina
offline
Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punjenju

Uskoro će usb kablovi za punjenje mobitela biti deblji od kabela za napajanje računala.

Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
offline
Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punjenju

Imam Relame 6 pro on ima 30w punjenje od 0-50% bas dostra vruć je kabel zanima me kako 230W biti

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punjenju

Pretjeruju s tim brzim punjenjima u zadnje vrijeme. Rade gluposti i to će biti opasno.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punjenju

To je vrlo koristno kada imas malo vremena pa ajde 5-10 minuta i miran si, ali me smeta što nemogu ugasiti to brzo punjenje i svaki put kada ga puniš on koristi "brzo punjenje". Na  starom S7 mi je bilo super mogao si ukljuciti brzo punjenje ili normlano- Brzo sam koristio samo kada mi stvarno je trebalo, a ovako ne zuri mi se nigdje a batarija će duže trajati.

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punj
Filip100able kaže...

To je vrlo koristno kada imas malo vremena pa ajde 5-10 minuta i miran si, ali me smeta što nemogu ugasiti to brzo punjenje i svaki put kada ga puniš on koristi "brzo punjenje". Na  starom S7 mi je bilo super mogao si ukljuciti brzo punjenje ili normlano- Brzo sam koristio samo kada mi stvarno je trebalo, a ovako ne zuri mi se nigdje a batarija će duže trajati.

 Valjda imas 20 razlicitih punjaca ili USBova u stanu, da ukljucis da ti se sporo puni?

Ionako ti se ne zuri, uzmes drugi punjac.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 20:54 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
offline
Re: Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punj
dejo6 kaže...

Uskoro će usb kablovi za punjenje mobitela biti deblji od kabela za napajanje računala.

 Nek imaju samo adapter da mozes i auto startat kad ti se akumulator isprazni.

 

Isto tako i USB-C aparat za zavarivanje, da nosis samo kutiju, a ne i ogromne kablove.

15 godina
offline
Realme objavio detalje o 240-vatnom brzom punjenju

Ja glasam za sporije punjenje, ali duze trajanje baterije!

Linux, Arch Linux.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice