Sony i Manchester City grade metaverzum usmjeren n

poruka: 7
|
čitano: 3.965
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony i Manchester City grade metaverzum usmjeren n".
15 godina
offline
Sony i Manchester City grade metaverzum usmjeren n

Koja debilana. Kaj nismo zakljucili da je Seceru propalo sve. Usrali dionice, otpustanja, a s druge strane kupuje startupe za govnoverzum i ekipa jos uvijek cucla kocke secera. Ko ovi koj sad uletavaju u NFT i kripto nakon sto su vec svi pokradeni i polako odustaju. Uletit ce neki gaming div sa svojim konjem i nahraniti ga svojim kockama secera...

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony i Manchester City grade metaverzum usmjeren n

Meta će za 2022 objaviti oko 30 mlrd. $ dobiti i preko 110 mlrd. $ prihoda. Volio bi i ja tako "propasti". 

 

Dionica se mogla kupiti za 88$ prije 2 mjeseca, sad je na 130$, znači gotovo +50% dobiti u 60 dana.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony i Manchester City grade metaverzum usmjer
Da mi je bar propasti ko ‘Secer’.

Osim toga, znam ljude koji su kupili kuce i stanove od NFT bull run-a. Zao mi je sto nisam toliko pametan (ili glup?) da i ja na tome zaradim.
12 godina
neaktivan
offline
Sony i Manchester City grade metaverzum usmjeren n

Pa evo upravo se zahuktava novi bull run, ali sve ovisi o FEDu i podizanju kamatne stope, očekivano je +0.5 poena, a nadanja su da će to biti +0.25. Ukoliko bude +0.25 ode sve u nebo. 

 

Ali zadnjih mjesec-dva se moglo solidno zaraditi, a prije toga kupiti na velikoj rasprodaji. Još uvijek ima puno toga za kupiti ispod cijene.

 

Solana u zadnjih 19h +23%, Gala +42% (+200% u tjedan dana), Cardano +12%... Tesla prije par dana 104$, sad je na 122$. Prije dva mjeseca se moglo kupiti kineske gigante Alibaba po 60$ sad je na 110$, Baidu po 75$ sad je na 134$. Amazon i Google po osamdeset i par dolara, Nvidia po 108$, sad je na 160$. Paypal po 66$, još uvijek je povoljan po 78$... Nike je +50% u zadnja dva mjeseca, 360 Finance inc. +140%...

 

Sad sve ovisi o CPI izvještaju i FEDu, čekamo...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony i Manchester City grade metaverzum usmjeren n

Jebote da sam bio pametan uplatit dobitni listic lutrije kao neki, ma bar na kladionici... jebala te takva ekonomija... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 11:50 (konjRR).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony i Manchester City grade metaverzum usmjer
konjRR kaže...

Jebote da sam bio pametan uplatit dobitni listic lutrije kao neki, ma bar na kladionici... jebala te takva ekonomija... 

Uspoređuješ igre na sreću sa kompanijama i korporacijama, nema previše logike.

 

Ako misliš na one nft sličice onda ok, to je drugi par opanaka, ali i tu treba razabrati žito od kukolja.

14 godina
offline
Re: Sony i Manchester City grade metaverzum usmjer
mzopg kaže...
konjRR kaže...

...

...

Ako misliš na one nft sličice onda ok, to je drugi par opanaka, ali i tu treba razabrati žito od kukolja.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice