Digitalni potpis i pečat nove su usluge servisa e-

poruka: 6
|
čitano: 5.714
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Digitalni potpis i pečat nove su usluge servisa e-".
15 godina
offline
Digitalni potpis i pečat nove su usluge servisa e-

Nek radije porade na jednostavnijoj prijavi na uslugu. Ovo je za sad komplicirano. S tim da imam eOI i Certiliu.

Drugo je sama navigacija po uslugama, to je još kompliciranije od same prijave. Bez ikakvog reda, sve nabacano.

Treće je prelazak s usluge na uslugu. Prijavim se, hoću npr. eporeznu i opet hoće prijavu jer ne vidi da sam već prijavljen na egrađani. 

www.nanosola.com
 
16 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Digitalni potpis i pečat nove su usluge servisa e-

A zasto ne bi olaksali i nama a ne samo sebi. Oni mogu potpisati i to se priznaje uredno ali kad ja potpisem nesto elektronicki onda to banka vrati i kaze da zeli potpis plavom olovkom! PBZ poslovni subjekti ako nekog zanima tocno. Jadno je to sve.

Indoor Vision
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Digitalni potpis i pečat nove su usluge servisa e-

A hoće li i elektronsko glasovanje uskoro? E to ne može, ipak je važno tko broji glasove :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Digitalni potpis i pečat nove su usluge servisa e-

glavno je to da su se oni slikali u formaciji "živi zid" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Digitalni potpis i pečat nove su usluge servis
Mislim da je eVote podložniji manipulaciji već kad imaš fizički glas
8 godina
online
Digitalni potpis i pečat nove su usluge servisa e-

eVote je loša ideja.

 

Izbori tj. bilo kakvo glasovanje traži dvije stvari - anonimnost i potpuno povjerenje tj. transparentnost.

 

Elektronički je to jako, jako teško izvesti. "Ali Estonija!". Nisu niti oni zadovoljni i 100% sigurni u svoj sistem.

 

Ima more članaka na ovu temu. Trenutno od toga ništa.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice