Huawei FreeBuds 5i - Poboljšanja na pravim mjestim

poruka: 3
|
čitano: 5.987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei FreeBuds 5i - Poboljšanja na pravim mjestim".
15 godina
offline
Huawei FreeBuds 5i - Poboljšanja na pravim mjestim

Kao netko tko je kupio prethodnu verziju ovih slušalica isključivo zbog recenzije napisane u Bug-u, mogu samo reći da sam razočaran proizvodom i da sam bacio novce. Nakon njih sam kupio Airpods (gen 2) koje su doduše duplo skuplje, ali vrijede svaku kunu. Moj savjet je da prije kupnje isprobate ove slušalice, ako je ikako moguće. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei FreeBuds 5i - Poboljšanja na pravim mje
Pajdo kad kupuje slusalice odma naruci online pet razlicitih komada i testira tjedan dana. Nakon tjedan dana vrati sve koje nece i ostavi te jedne slusalice sa kojima je zadovoljan.

Easy peasy....
16 godina
offline
Re: Huawei FreeBuds 5i - Poboljšanja na pravim mje
Laca kaže...

Kao netko tko je kupio prethodnu verziju ovih slušalica isključivo zbog recenzije napisane u Bug-u, mogu samo reći da sam razočaran proizvodom i da sam bacio novce. Nakon njih sam kupio Airpods (gen 2) koje su doduše duplo skuplje, ali vrijede svaku kunu. Moj savjet je da prije kupnje isprobate ove slušalice, ako je ikako moguće. 

 A dobro to je ono, kupio sam Opel Corsu pa onda Škodu Superb za duplu cijenu i vrijedi svake kune :D Jasno da će bit bolje, al nisu opet drastično. Čak štoviše, zvuk mi je bio bolji nego na AirPods Pro koje sam do tad imao pa prodao jer sam dobio masnu lovu za njih, (kupio 4i za 499kn u dućanu i ostalo spremio). Apple je imao puno bolji ANC. 5i nezz kakvu imaju konkurenciju no one su bile definitivno best buy.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice