Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva zna

poruka: 7
|
čitano: 4.644
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva zna".
14 godina
offline
Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva zna

A punjac?? 🤣 😂 

Brkoni
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva
Brk kaže...

A punjac?? 🤣 😂 

 Moze se koristiti punjac od starijih modela tako da nece biti potrebe za novim. Apple ipak pazi na okolinu, a ni Samsung ne zaostaje puno.

Kada ti noge postanu slabe, vrijeme počinje da prolazi brže.
13 godina
online
Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva zna

U ovoj liniji mobitela biti će zanimljivo pratiti i birati novi mobilni gadget, no i ovaj puta bez mene 

Razlog, najava iPhone Ultra, koji će biti iznad Pro modela kako dimenzijama tako i HW odnosno SW detaljima! 

Možda piknem neki model 12 preko oglasnika, tek toliko da lakše prebrodim isčekivanje! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva
ATJLučko kaže...

U ovoj liniji mobitela biti će zanimljivo pratiti i birati novi mobilni gadget, no i ovaj puta bez mene 

Razlog, najava iPhone Ultra, koji će biti iznad Pro modela kako dimenzijama tako i HW odnosno SW detaljima! 

Možda piknem neki model 12 preko oglasnika, tek toliko da lakše prebrodim isčekivanje! 

 Opet bez tebe?! Pa zaostaješ braco. Kako možeš uopće izdržat? Ja sa 12Pro idem na 15Pro.

14 godina
offline
Re: Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva
11 pro max. Nedavno stavio novu bateriju i telefon radi kao prvog dana. Ne vidim razloga za mjenjanje a nekad bi mijenjao svake generacije.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva
Softwer kaže...
 Moze se koristiti punjac od starijih modela tako da nece biti potrebe za novim. Apple ipak pazi na okolinu, a ni Samsung ne zaostaje puno.

 a USB C tek od IPhone-a 17 ...tko će to dočekati, godina i pol... 

ATJLučko kaže...

U ovoj liniji mobitela biti će zanimljivo pratiti i birati novi mobilni gadget, no i ovaj puta bez mene 

Razlog, najava iPhone Ultra, koji će biti iznad Pro modela kako dimenzijama tako i HW odnosno SW detaljima! 

Možda piknem neki model 12 preko oglasnika, tek toliko da lakše prebrodim isčekivanje! 

Nekada si bio Cool, znao si sve tajne IPhone modela, u svemu si bio prvi s ajfonima.

 

Što ti se dogodilo brate, daaaaleko biiiilo.. kukavan ne bio.. 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
13 godina
online
Re: Procurjeli renderi potvrdili: iPhone 15 dobiva
Mariner kaže...
ATJLučko kaže...

U ovoj liniji mobitela biti će zanimljivo pratiti i birati novi mobilni gadget, no i ovaj puta bez mene 

Razlog, najava iPhone Ultra, koji će biti iznad Pro modela kako dimenzijama tako i HW odnosno SW detaljima! 

Možda piknem neki model 12 preko oglasnika, tek toliko da lakše prebrodim isčekivanje! 

 Opet bez tebe?! Pa zaostaješ braco. Kako možeš uopće izdržat? Ja sa 12Pro idem na 15Pro.

Zaporožac kaže...
Softwer kaže...
 Moze se koristiti punjac od starijih modela tako da nece biti potrebe za novim. Apple ipak pazi na okolinu, a ni Samsung ne zaostaje puno.

 a USB C tek od IPhone-a 17 ...tko će to dočekati, godina i pol... 

ATJLučko kaže...

U ovoj liniji mobitela biti će zanimljivo pratiti i birati novi mobilni gadget, no i ovaj puta bez mene 

Razlog, najava iPhone Ultra, koji će biti iznad Pro modela kako dimenzijama tako i HW odnosno SW detaljima! 

Možda piknem neki model 12 preko oglasnika, tek toliko da lakše prebrodim isčekivanje! 

Nekada si bio Cool, znao si sve tajne IPhone modela, u svemu si bio prvi s ajfonima.

 

Što ti se dogodilo brate, daaaaleko biiiilo.. kukavan ne bio.. 

Najiskrenije rečeno, opće je poznato da kada uzimam neki novi gadget kako se trudim uzeti NAJBOLJI u tom trenutku ( makar sam i  watch Ultra kanio uzeti, ali zbog nekih konkretnih neuočenih detalja još nisam, čekam iduće modele), a kako se svake godine nešto novoga implementira, odluka je teška ali jasna. 
Dugo godina sam odlagao uzeti MBP, čisto iz razloga jer nisam u srcu osjetio onaj WOOOOOW efekt, sve dok nije naišao onaj sa M1 chipom, istina Max ne Ultra, što sam čekao, možda se pojavi uskoro ali kako je vrijeme prolazilo s tugom u srcu i suzom u oku, uzeo sam ono što mogu, odluka je bila čvrsta i jasna. 

Kažete kolega da sam nekada bio ”Cooool” i da sam znao sve tajne iPhone modela, u svemu prvi?! Ma znam ja sve to, i biti cooool, ali sada priznajem, učim tajne Mac računala, ima toliko tipkovničkih kratica, da ne spomenem tehniku stvaranja ”privatnih” kratica, iznimno zanimljivo područje. 
Nije se dogodilo apasolutno ništa, ne preekstremno, osim što sam uzeo si i mocca pot, pa si sada kuham moca kaficu skorom svako jutro, moram priznati da je čak bolja i od espressa a u rangu sa klasičnom kuhanom kaficom. Uočavam u najavama detalje koji tek dolaze ili će dolaziti, a u novim iPhone 15 cMax verzije će kamere biti TOP, utvaram si (kako bi naš pokojni peder Ćiro, pokoj duši njegovoj) da će sa SONY senzorima kvakiteta biti daleko ispred svih! 

U nadolazećoj 2024 godini kako sam spomenuo,  kani izbaciti tri, moguće četri modela iPhone gadgeta, ”običan” iPhone 6.3 i 6.7 dijagonale, iPhone Max 6.3 i 6.7 dijagonale, moguće onaj S model čak ispod 6.3 dijagonale i iPhone Ultra 6.9 ili čak 7.0 dijagonale (opet si utvaram da će do tada izaći čak i Watch Ultra M3) koji će biti upravo ono što osobno ja trebam. 
U tom modelu koji će imati još veću rezoluciju, deblju bakteriju, nadam se IPS6X sigurnosti, plus poboljšanju funkcija koje sada ima tek Ultra ura. Koliko znam, ove godine dolazi Ultra 2 koja će imati najmanje još jednu boju, neku tipa space black, moguće blago povećanje dimenzija u milimetar dva i nove verzije remenja, koje se nadam da će biti bolje?! 
Eto, to su moji main razlozi zašto i opet preskačem uzeti novega iPhone mobitela, i svečano obećajem, tamo oko sredine listopada 2024 se predbilježavam za povratak u stado jabučara 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice