Sve tajne Windowsa 11.22H2

poruka: 5
|
čitano: 11.452
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve tajne Windowsa 11.22H2".
13 godina
offline
Sve tajne Windowsa 11.22H2

Kakav je status kod vas sa switch desktop animation? Strašno me živcira nedostatak animacije u Windowsima 11, doslovno ne kužim kada switcham desktope na kojem sam i jesam li se uopće preswitchao. Probao sam neko third party rješenje, ali bezuspješno. Konkretno, referiram se na ovaj problem: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-11-virtual-desktop-animation/b5adac48-7c54-4fd4-8e5e-3e4adf3d3a26

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sve tajne Windowsa 11.22H2

Na linku koji si poslao spominje se Virtual Desktop Indicator aplikacija. Da li je to jedno od third party rješenja koje si probao? Ako da, zašto ti nije bilo dobro? Pitam jer sam autor te aplikacije, pa bi volio čuti što eventualno treba poboljšati.

10 godina
offline
Sve tajne Windowsa 11.22H2

Kad Win 11 postane koliko - toliko "gotov proizvod" izlazi Win 12 koji će opet pri izlasku biti također - poluproizvod. :) .. :) ..

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sve tajne Windowsa 11.22H2
Jesu li vratili mogućnost da se ikone ne grupiraju u taskbaru? Ili opciju troubleshoot kad klikneš desnim klikom na ikonu za wifi?
Starlink is Skynet!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sve tajne Windowsa 11.22H2
callah kaže...

Na linku koji si poslao spominje se Virtual Desktop Indicator aplikacija. Da li je to jedno od third party rješenja koje si probao? Ako da, zašto ti nije bilo dobro? Pitam jer sam autor te aplikacije, pa bi volio čuti što eventualno treba poboljšati.

 Nisam probao sa ovog linka niti jedno rješenje, samo sam ga linkao za dodatni info o problemu. Probat ću tvoje rješenje popodne kad doma dođem, hvala ti!

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice