Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh tržiš

poruka: 9
|
čitano: 12.178
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh tržiš".
12 godina
offline
Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh tržiš

Kinezi se umislili da su Apple sa ovim cijenama... 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh t
Koliko placaju za oglas?
 
7 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh t

Kinezi su postali baš hrabri sa ovim cijenama, prvo Xiaomi a sada i ovi. Da mi je vidi budalu koja će za ovo kesnit 1200 eura!!!

 

15 godina
offline
Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh tržiš

pozdrav iz tržišnog prizemlja. otud se vidi vrh na koji ovi pucaju ali ne isplati se ciljati jer je to ozbiljan balistički proračun. usprkos agresivnom talambasingu na portalu, upravo se danas (koji dan unaprijed, pred rođendan) nagradih telefonom za 160 eureka (iako imam love i za puno skuplji no ne dam). i dabogda me služio još šest godina (ako ih doživim, ušto ozbiljno sumnjam, dakle postojim), kao što je i ovaj dosad. oba su šaomijasta. od koga je/za koga je/pošto je, dobro je (iako malo preveliko; skoro pa televizor, sunce im megalomansko). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh t
nikonja kaže...

Kinezi su postali baš hrabri sa ovim cijenama, prvo Xiaomi a sada i ovi. Da mi je vidi budalu koja će za ovo kesnit 1200 eura!!!

 

vjerovatno ista ona budala koja ce toliko dati i za Samsng ili bilo koji drugi Android u tome cjenovnog rangu

 

zasto kinezi ne bi stavili cijeni iste kao sto ima samsung, pa svi android uredaji koriste 90% isti hardver, i 100% isti softver, sa svojim suceljem

 

razlike su u materijalu kucista, pakiranju i senzoru kamere, ili je Sony ili Samsung senzor, sve ostalo je isto

 

to sto na jednom pise Samsung, na drugom Xiaomi a na trecem Honor, mislis da bi trebale biti razlike u cijeni?

 

radije pitaj koja budala daje za Samsung tolike pare i dobije losiji ekran, dok oni prodaju premium konkurenciji 

 

 

13 godina
offline
Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh tržiš

A puno ljudi pati za Huawei kako su oni bili jedina prava konkurencija Samsungu, pa i bolji.

Ovaj model je zapravo Huawei flagship. I to odličan.

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh t
zuper kaže...

A puno ljudi pati za Huawei kako su oni bili jedina prava konkurencija Samsungu, pa i bolji.

Ovaj model je zapravo Huawei flagship. I to odličan.

Slažem se u potpunosti

6 godina
offline
Re: Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh t
3dfx kaže...
nikonja kaže...

Kinezi su postali baš hrabri sa ovim cijenama, prvo Xiaomi a sada i ovi. Da mi je vidi budalu koja će za ovo kesnit 1200 eura!!!

 

vjerovatno ista ona budala koja ce toliko dati i za Samsng ili bilo koji drugi Android u tome cjenovnog rangu

 

zasto kinezi ne bi stavili cijeni iste kao sto ima samsung, pa svi android uredaji koriste 90% isti hardver, i 100% isti softver, sa svojim suceljem

 

razlike su u materijalu kucista, pakiranju i senzoru kamere, ili je Sony ili Samsung senzor, sve ostalo je isto

 

to sto na jednom pise Samsung, na drugom Xiaomi a na trecem Honor, mislis da bi trebale biti razlike u cijeni?

 

radije pitaj koja budala daje za Samsung tolike pare i dobije losiji ekran, dok oni prodaju premium konkurenciji 

 

 

Osnova ekonomije je da svaka stvar košta onoliko koliko je netko spreman platit, i ako npr. daš 100 ljudi 1200 ojra za kupi telefon (i moraju sve potrošit na telefon) mislim da možemo oboje bit sigurni da će ih 80% kupit Samsung ili Apple(sudeči prema njivom tržnom udjelu)... tako da eto ti razlog zašto će jakooo malo ljudi dat 12000 ojra za Kineski telefon. Možda se u budućnosti to promjeni ali ne uskoro....

13 godina
offline
Honor s Magic5 Pro modelom cilja na sami vrh tržiš

Obzirom nisam ulazio u specifikacije, nisam so much happy oko dizajna! Ovako poredani i sa ona tri okaca u jednom okacu pa onako colorfull podsjetili su me na Teletubise! 

 

Dizajn je jedna opaka stvarca, kvaliteta smog gadgeta nekaj drugog, a OS pak nekaj petnaestog, kome odgovara dao bu i bolje nofce, ne samo 1200€uricha! Osobno, Honor5 Ultimate je meni bolji deal, kud je po performansama isti modelu Pro, ali je 300.00 €ura jeftiniji, i par grama lakši, i novijeg datuma predstavljanja!!!!!

 

LINK: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12148&idPhone2=12155

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2023 16:28 (ATJLučko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice