Messenger se uskoro vraća u Facebook aplikaciju

poruka: 3
|
čitano: 10.756
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Messenger se uskoro vraća u Facebook aplikaciju".
5 godina
offline
Messenger se uskoro vraća u Facebook aplikaciju

Mislim da će tako izgubiti dio korisnika Messengera, mene prvo.

 

Facebook aplikacija je takvo špijunsko bloat smeće koje guta bateriju da ga na svakom svom i na mobitelima svoje obitelji insta-uklanjam.

 

Za one koji Facebook ne mogu izbjeći jer ga trebaju iz XY razloga, ulogirani su kroz Brave i funkcionira super bez potrebe za appom koji konstantno troši bateriju i ima pristup svemu na mobitelu.

 

Osobno ni preko Bravea nisam ulogiran nego imam Messenger Lite. Ako to uklone, neću instalirati ništa drugo nego eventualno preko Bravea... ili samo na PC-u

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Messenger se uskoro vraća u Facebook aplikacij
encoding kaže...

Mislim da će tako izgubiti dio korisnika Messengera, mene prvo.

 

Facebook aplikacija je takvo špijunsko bloat smeće koje guta bateriju da ga na svakom svom i na mobitelima svoje obitelji insta-uklanjam.

 

Za one koji Facebook ne mogu izbjeći jer ga trebaju iz XY razloga, ulogirani su kroz Brave i funkcionira super bez potrebe za appom koji konstantno troši bateriju i ima pristup svemu na mobitelu.

 

Osobno ni preko Bravea nisam ulogiran nego imam Messenger Lite. Ako to uklone, neću instalirati ništa drugo nego eventualno preko Bravea... ili samo na PC-u

 znaci facebook je smece, a messenger je super?

14 godina
offline
Re: Messenger se uskoro vraća u Facebook aplikacij
Messanger lite vise nema na google play
SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice