OnePlus 11 dobiva četiri Android nadogradnje i pet

poruka: 4
|
čitano: 9.889
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 11 dobiva četiri Android nadogradnje i pet".
16 godina
online
OnePlus 11 dobiva četiri Android nadogradnje i pet

14 milijuna my ass. Imam OnePlus telefone od stoljeca sedmog i niti jedan drugi ne moze u butigu ali kaj to oni tocno rade za 14 milijuna? Izbace dva i pol telefona godisnje na trziste a ukupno sedam komada u pet godina. Kaj tocno to oni rade za 14 milijuna? Administriral sam 300+ Linux Servera i patchiral ih za dosta manje novaca. Ok nisam pisal softver za njih ali jednostavno ne vidim kaj to oni tocno delaju za te novce. Dobis zakrpu od Googla i zaljepis ju na svoj OS. Mozda treba nesto doradit ali ne za 14 milijuna. Imaju skoro vanilla OS i nikakvog smeca te samim time su odstupanja od normalnog Androida nikakva = jos jednom, znam da sam dosadan, kaj to tocno oni rade za 14 milijuna? 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 11 dobiva četiri Android nadogradnje i
Možda HDZ ima svoju podružnicu u OnePlus-a? Treba vidit jel im u upravi firme upisana koja Gaby Zhalac....
6 godina
offline
Re: OnePlus 11 dobiva četiri Android nadogradnje i
NEW_MAN kaže...

14 milijuna my ass. Imam OnePlus telefone od stoljeca sedmog i niti jedan drugi ne moze u butigu ali kaj to oni tocno rade za 14 milijuna? Izbace dva i pol telefona godisnje na trziste a ukupno sedam komada u pet godina. Kaj tocno to oni rade za 14 milijuna? Administriral sam 300+ Linux Servera i patchiral ih za dosta manje novaca. Ok nisam pisal softver za njih ali jednostavno ne vidim kaj to oni tocno delaju za te novce. Dobis zakrpu od Googla i zaljepis ju na svoj OS. Mozda treba nesto doradit ali ne za 14 milijuna. Imaju skoro vanilla OS i nikakvog smeca te samim time su odstupanja od normalnog Androida nikakva = jos jednom, znam da sam dosadan, kaj to tocno oni rade za 14 milijuna? 

 

Imali su.. sad imaju Oppo 2.0 sučelje

16 godina
online
Re: OnePlus 11 dobiva četiri Android nadogradnje i
love2ml86 kaže...
NEW_MAN kaže...

14 milijuna my ass. Imam OnePlus telefone od stoljeca sedmog i niti jedan drugi ne moze u butigu ali kaj to oni tocno rade za 14 milijuna? Izbace dva i pol telefona godisnje na trziste a ukupno sedam komada u pet godina. Kaj tocno to oni rade za 14 milijuna? Administriral sam 300+ Linux Servera i patchiral ih za dosta manje novaca. Ok nisam pisal softver za njih ali jednostavno ne vidim kaj to oni tocno delaju za te novce. Dobis zakrpu od Googla i zaljepis ju na svoj OS. Mozda treba nesto doradit ali ne za 14 milijuna. Imaju skoro vanilla OS i nikakvog smeca te samim time su odstupanja od normalnog Androida nikakva = jos jednom, znam da sam dosadan, kaj to tocno oni rade za 14 milijuna? 

 

Imali su.. sad imaju Oppo 2.0 sučelje

 Znaci Oppo im naplacuje 14 milja 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice