Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

poruka: 13
|
čitano: 6.979
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo".
6 godina
offline
Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

Za mene 6 je premalo ali nekad prođe, 7 je optimum, 8 je idealka ali vrloo rijetko, više od 8 jedino kad sam bolestan. Sad moguće je da to sve uvjetovano mojim bioritmom šišmiša, jer idiot prije ponoći nema šanse da odem spavat zahvaljujući svoj modernoj tehnologiji ali jbg.... zato kad odem na godišnji ne želim ni pomirisat bilo kakav ekran osim navigacije u autu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

LOL, kad ulovim 6h sam sretan (svakih nekoliko dana)!

Inače 4,5-5,5 sati dnevno, 8 samo vikendom ako baš nemam što za radit, pa natučem u pet-šest navrata.

Redovito prvo buđenje nakon 4,5 sati sna, pa onda po sat, sat i pol. Koliko je ukupno ovisi o tome koliko brzo zaspim natrag.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

Ne spavaju jer rade da bi kupili svakakva Apple sranja.

 
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

Nedavno je cijenjeni forumaš Ajar napisao dobar savije za zdravlje:"...biti budan deset sati dnevno...". Vrhunski!😃

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju
On je oduvijek bio ispred vremena.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2023 18:32 (Gajotres).
15 godina
offline
Re: Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju
Ovo je kraj kaže...

Nedavno je cijenjeni forumaš Ajar napisao dobar savije za zdravlje:"...biti budan deset sati dnevno...". Vrhunski!😃

 

Ima i još jedan u tom rangu kvalitete: "nemoj niti sekunde biti žedan".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
protjeran
offline
Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

Ne odspavam 8h samo kad se slucajno probudim i ostanem budan prerano (rijetko kad) ili kad buretina dere, pa imam osjecaj da ce odletit kuca. Ali moram rec da Flare cepici za usi cuda rade, pa se cak i tad naspavam (nazalost, ta serija koju imam se vise ne proizvodi, al ni ostali im nisu losi).

 

Iskreno, zao mi je svih koji ne odspavaju dovoljno, ja ne vidim kako bih mogao funkcionirati ako ne odspavam manje od 7:30h. Sloboda je neprocjenjiva, nema tog posla zbog kog bih se dignuo uz alarm.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju
Spavam 9+ sati skoro svaki dan, oko 1-2 na spavanje i budenje u 10-11. To je valjda dovoljno
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

Svaki dan buđenje u 6:00, spavanje u 22:30 (i vikendom). S bioritmom se ne treba zajebavati jer će te kad tad doći na naplatu.

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju
Bitanga kaže...
Ovo je kraj kaže...

Nedavno je cijenjeni forumaš Ajar napisao dobar savije za zdravlje:"...biti budan deset sati dnevno...". Vrhunski!😃

 

Ima i još jedan u tom rangu kvalitete: "nemoj niti sekunde biti žedan".

 

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
8 godina
offline
Re: Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju
vrx kaže...
Bitanga kaže...
Ovo je kraj kaže...

Nedavno je cijenjeni forumaš Ajar napisao dobar savije za zdravlje:"...biti budan deset sati dnevno...". Vrhunski!😃

 

Ima i još jedan u tom rangu kvalitete: "nemoj niti sekunde biti žedan".

 

 Zato ja spavam na poslu. Zakaj bi trosil svoje vrijeme na to ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju
Santana kaže...

 

 Zato ja spavam na poslu. Zakaj bi trosil svoje vrijeme na to ?

 https://www.youtube.com/shorts/SDYdcHufmEQ

2 godine
offline
Podaci Apple Watcha otkrili: Ljudi ne spavaju dovo

Nekako uvijek nadoknadim tokom danas da bude i više od sedam sati. Ali, istini za volju, stvar je u svakodnevnom ritmu, gdje trebamo biti podmazani da bismo kao strojčeki radili na poslu. Ovo istraživanje bi trebalo biti usmjereno protiv prepopterećenosti radom, prebaciti odgovornost na kapitalizam, a ne na ljude koji žele vrijeme iskoristiti za nešto drugo, a ne samo za rintanje... 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice