Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u uredu ne

poruka: 53
|
čitano: 21.520
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u uredu ne".
15 godina
offline
Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u uredu ne

OK, idemo reci popu pop i bobu bob.

 

Trenutno GB ima nesto manje od 69 milijuna stanovnika.

 

To znaci, istrazivanje provedeno na 12 tisuca stanovnika, odnosno ~0.01% ukupnog stanovnistva, odnosno,sto se u ovom tekstu se predstavlja kao relevantno, je u razini statisticke greske.

 

Sandro, Petar Stosic, Vrbanus rides again.

 

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 17:21 (syncmaster245b).
 
4 14 hvala 0
8 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Pa, u krivu si. Statistička znanost ima metode kojima osigurava relevantnost anketiranja, pa se i s velikom preciznošću rade npr. istraživanja volje birača itd. I sve to na relativno malom uzorku.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 17:08 (Macumba).
15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Macumba kaže...
Pa, u krivu si. Statistička znanost ima metode kojima osigurava relevantnost anketiranja, pa se i s velikom preciznošću rade npr. istraživanja volje birača itd. I sve to na relativno malom uzorku.

 Mislis kao ono da Trump nema nikakv sanse pobijediti na izborima 2016.?

 

Statistiscka "znanost" ne postroji.

 

Postoji laz, prljava laz i onda statistika.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
12 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured

Šok i nevjerica, ljudi izjavili da bi radije radili 4 dana u tjednu nego 5 dana u tjednu

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 18:42 (Cordas).
Moj PC  
24 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
...

 Mislis kao ono da Trump nema nikakv sanse pobijediti na izborima 2016.?

 

Statistiscka "znanost" ne postroji.

 

Postoji laz, prljava laz i onda statistika.

Ovo o Trumpu: Američki izborni sustav je prilično drugačiji od našeg npr., a u tom slučaju je naravno bilo dosta "navijanja".

 

Ovo o statistici ti je neozbiljno. Koristiš fore s ulice. Statistika je itekako znanost i zadire u mnoga područja života, od ekonomije do npr. planiranja cesta, proizvodnje lijekova, projektiranja antena, planiranje potrošnje plina itd. itd. 

Life is jazz. Play it cool.
15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Macumba kaže...

Ovo o Trumpu: Američki izborni sustav je prilično drugačiji od našeg npr., a u tom slučaju je naravno bilo dosta "navijanja".

 

Ovo o statistici ti je neozbiljno. Koristiš fore s ulice. Statistika je itekako znanost i zadire u mnoga područja života, od ekonomije do npr. planiranja cesta, proizvodnje lijekova, projektiranja antena, planiranje potrošnje plina itd. itd. 

Nisi uopce shavatio sto sam htio reci i doslovno se lovis na Trumpa iako je on bio samo poredba u sirem smislu.

Plitko razmisljanje

 

Usput pojasni mi "fore sa ulice".

 

Upozoravam te unaprijed , vec sad sam siguran da na svaki tvoj argument cu zasigurno biti u prilici pruziti dva dobra kontra argumenta.

 

Grozno kako neki ljudi ( i svi koji se slazu sa tobom) nisu kadri gledati dalje od njihove uze okoline.

Meni je dobro, elem svima je dobro.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 18:08 (syncmaster245b).
16 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...

Nisi uopce shavatio sto sam htio reci

Ti ni sam ne znaš što si htio reći.

Statistika je jako egzaktna, zato se i provode ovakva istraživanja na ovakav način.

15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Old Iggy kaže...
syncmaster245b kaže...

Nisi uopce shavatio sto sam htio reci

Ti ni sam ne znaš što si htio reći.

Statistika je jako egzaktna, zato se i provode ovakva istraživanja na ovakav način.

 Statistika je sve prije nego egzaktna, odnosno podlozna je prilagodjavanju svakom narativu prema potrebi.

 

Tko god to ne shvaca zivi u idealistckom svijetu, odnosno nije svjestan svoje okoline i ljudi medju kojima zivi.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
16 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

Ti ni sam ne znaš što si htio reći.

Statistika je jako egzaktna, zato se i provode ovakva istraživanja na ovakav način.

 Statistika je sve prije nego egzaktna, odnosno podlozna je prilagodjavanju svakom narativu prema potrebi.

Kao što rekoh, niti znaš što bi htio reći niti ni ne poznaješ tematiku.

15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Old Iggy kaže...
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

Ti ni sam ne znaš što si htio reći.

Statistika je jako egzaktna, zato se i provode ovakva istraživanja na ovakav način.

 Statistika je sve prije nego egzaktna, odnosno podlozna je prilagodjavanju svakom narativu prema potrebi.

Kao što rekoh, niti znaš što bi htio reći niti ni ne poznaješ tematiku.

 Sad vec lupas ko' otvoreni prozor.

 

Sa cim se tocno ne slazes u mom upisu?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
16 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

Kao što rekoh, niti znaš što bi htio reći niti ni ne poznaješ tematiku.

 Sad vec lupas ko' otvoreni prozor.

 

Sa cim se tocno ne slazes u mom upisu?

S ničim. Moraš prvo naučiti što je statistika, statističke metode, itd.

To što ti voliš odmah povlačiti politiku u igru nema veze sa statistikom.

15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Old Iggy kaže...
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

Kao što rekoh, niti znaš što bi htio reći niti ni ne poznaješ tematiku.

 Sad vec lupas ko' otvoreni prozor.

 

Sa cim se tocno ne slazes u mom upisu?

S ničim. Moraš prvo naučiti što je statistika, statističke metode, itd.

To što ti voliš odmah povlačiti politiku u igru nema veze sa statistikom.

 Jos jednom cu te pitati.

 

S cim se se konkretno ne slazes u mojim prijasnjim upisima.

 

I takodjer cu te upozoriti, da sam posve siguran da cu na svaki tvoj argumet biti u prilici odgovoriti sa minimalno dva kontra argumenta, upravo zahvaljujuci tome da je internet jos uvijek divlji zapad i pamti sve, odnsono imam priliku pronaci informaciju preko granice vlastitog  pamcenja.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 18:56 (syncmaster245b).
16 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

S ničim. Moraš prvo naučiti što je statistika, statističke metode, itd.

To što ti voliš odmah povlačiti politiku u igru nema veze sa statistikom.

 Jos jednom cu te pitati.

 

S cim se se konkretno ne slazes u mojim prijasnjim upisima.

 

Još jednom, ničim. Brkaš statistiku i politiku.

15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Old Iggy kaže...
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

S ničim. Moraš prvo naučiti što je statistika, statističke metode, itd.

To što ti voliš odmah povlačiti politiku u igru nema veze sa statistikom.

 Jos jednom cu te pitati.

 

S cim se se konkretno ne slazes u mojim prijasnjim upisima.

 

Još jednom, ničim. Brkaš statistiku i politiku.

 Ok onda, na sto tocno replicras?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 20:05 (syncmaster245b).
6 godina
offline
Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u uredu ne

sta nije ako se sa ničime ne slažeš zapravo se slažeš sa svime? :D

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...

OK, idemo reci popu pop i bobu bob.

 

Trenutno GB ima nesto manje od 69 milijuna stanovnika.

 

To znaci, istrazivanje provedeno na 12 tisuca stanovnika, odnosno ~0.01% ukupnog stanovnistva, odnosno,sto se u ovom tekstu se predstavlja kao relevantno, je u razini statisticke greske.

 

Sandro, Petar Stosic, Vrbanus rides again.

 

 

https://www.surveysystem.com/sscalc.htm

Za 99% "confidence level" i 3% "confidence interval" te 69M stanovnistvo dobije se min velicina uzorka = 1849, pod pretpostavkom da uzorak nije "biased".
Jos sokantnije (za one koji se ne razumiju u statistiku) je da je zeljeni uzorak istih 1849 bez obzira je li velicina populacije 6.9M, 69M ili 690M.
Ajde da si kritizirao pristranost ili nesto, no kritiziranje velicine uzorka kao "statisticke greske" je totalni promasaj, 12,000 je vise nego dovoljno.

16 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

Još jednom, ničim. Brkaš statistiku i politiku.

 Ok onda, na sto tocno replicras?

Napisao sam ti na početku. Izbaci politiku.

7 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
CyberK kaže...

https://www.surveysystem.com/sscalc.htm

Za 99% "confidence level" i 3% "confidence interval" te 69M stanovnistvo dobije se min velicina uzorka = 1849, pod pretpostavkom da uzorak nije "biased".
Jos sokantnije (za one koji se ne razumiju u statistiku) je da je zeljeni uzorak istih 1849 bez obzira je li velicina populacije 6.9M, 69M ili 690M.
Ajde da si kritizirao pristranost ili nesto, no kritiziranje velicine uzorka kao "statisticke greske" je totalni promasaj, 12,000 je vise nego dovoljno.

A upravo tu i leži problem.

Interval pouzdanosti imaš samo kad radiš ispitivanje na nečemu kaj se ponaša po određenoj znanoj distribuciji (Gauss, Student, Poissonova, lognormalna itd.).

A kod ljudi ti upravo ovo "biased" spriječava da ikad imaš uopće ikakvu znanu distribuciju, štoviše, istraživanje i radiš da bi osmislio matematički model te distribucije.

I na kraju nikad ju ne saznaš, jer bi trebao moći kategorizirati apsolutno cijelu populaciju po skupinama (po mišljenjima) i onda bi mogao napraviti izračun na temelju "reprezentazivnog" uzorka koji čine SVE različite skupine i tek onda bi imao interval pouzdanosti.

S ljudima je to nemoguće napravit jer rade interesne skupine na način da ne poštuju ni jedan matematički model, tak da u osnovi nijedno istraživanje "javnog mijenja" nemreš nazvat statistikom, osim unutar jasno definirane skupine ljudi istih osobina (koje si trebao isto prije anketirati).

Npr. znaš da 99% HDZ lokalnih moćnika voli ić na janjetinu s rođom visoko u ministarstvu, ali ne možeš nikako iz toga raditi projekciju na nikakav matematički model, samo pretpostavit interval pouzdanosti, koji u tom slučaju ziher je i prek 99% da je unutar 5 sigma svaki 

 

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 21:04 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured

Gausova ili ova/ona distribucija treba kad trazis projecnu vrijednost / median i slicno, i postoji dobar razlog zasto cesto mozemo pretpostavit odredjenu distribuciju,
No ovdje je cisto "postotak stanovnistva", tj. binarno pitanje, x% da, 100-x% ne. Ne trebas pretpostavljat nikakvu distribuciju.

Pod pristranost sam mislio na recimo uzorak koji se sastoji samo od muskaraca u odredjenoj struci, ili samo management, samo ljudi stariji od 35g, samo ljudi iz centra Londona i slicno. Ali to nije bilo ono sto se kritiziralo.

16 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Cordas kaže...

Šok i nevjerica, ljudi izjavili da bi radije radili 4 dana u tjednu nego 5 dana u tjednu

 Bas, nidje veze.

 

"Unatoč 20% kraćem radnom vremenu, zaposlenicima nisu smanjivane plaće, pa je vjerojatno i to doprinijelo pozitivnim stavovima prema četverodnevnom radnom tjednu."

 

Da su pitali hocete li radit 4 dana za 80% place, to bi vec mozda imalo nekog smisla.

 

14 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
Macumba kaže...

Ovo o Trumpu: Američki izborni sustav je prilično drugačiji od našeg npr., a u tom slučaju je naravno bilo dosta "navijanja".

 

Ovo o statistici ti je neozbiljno. Koristiš fore s ulice. Statistika je itekako znanost i zadire u mnoga područja života, od ekonomije do npr. planiranja cesta, proizvodnje lijekova, projektiranja antena, planiranje potrošnje plina itd. itd. 

Nisi uopce shavatio sto sam htio reci i doslovno se lovis na Trumpa iako je on bio samo poredba u sirem smislu.

Plitko razmisljanje

 

Usput pojasni mi "fore sa ulice".

 

Upozoravam te unaprijed , vec sad sam siguran da na svaki tvoj argument cu zasigurno biti u prilici pruziti dva dobra kontra argumenta.

 

Grozno kako neki ljudi ( i svi koji se slazu sa tobom) nisu kadri gledati dalje od njihove uze okoline.

Meni je dobro, elem svima je dobro.

 Rofl.

 

Izbori u USA nisu neposredni već predsjednika bira elektorat pa je tu već prva greška. Također, taman da se i rade kao kod nas gdje je cijela država jedna jedinica pa pobjedu može donijeti i 1 glas, postoji pojam koji objašnjava čak i takva iznenađenja.

https://en.wikipedia.org/wiki/Standard_error

Trump je kao i Kolinda odnio pobjedu unutar statističke pogreške na razini ovih swing states što je u svim duopolima zapravo normalno. Je li anketa 50-50 ili je 51-49 ili pak 47-53 za promatrača je nebitno ako je pogreška +/- 3%.

 

Vjerovao ili ne, da HDZ osvoji u svakoj jedinici 1 glas iznad crte, a SDP da ima jedan manje od crte, na kraju bi HDZ imao 10 mandata vise. Sa samo 10 glasova vise. D'hondt.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/D%27Hondt_method

 

Ovdje u tekstu piše koliko je ljudi sudjelovalo u anketi, koji postotak je glasao za što i piše da se provodilo među zaposlenima. Kad je nešto 92%, pa rijetki su primjeri greške od čak 50% da bi mogao tvrditi da je "isto ko Trump". Trump nije pobjedio sa 90%, pa ni sa 60% već je imao 46.1% glasova dok je Hillary imala 48.2%. Ali je zbog elektorata odnio 56.8% jer izborni inženjering.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gerrymandering

 

Nikom nije jasno što pričaš niti je moguće shvatiti što pričaš. Daj sto kontrargumenata, 2 su statistička greska.

 

Da li bi naslov bio točniji sa "92% ispiranika ankete odabralo X"? Mislim da je dragom bogu svejedno kad se radi o tako visokom postotku u ovakvoj temi. Trebao je svih dvajst hiljada poimence staviti u naslov, da bude točno.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Old Iggy kaže...
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

Još jednom, ničim. Brkaš statistiku i politiku.

 Ok onda, na sto tocno replicras?

Napisao sam ti na početku. Izbaci politiku.

 Znaci nista.

Ok razumio sam.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
ivan dragi kaže...
syncmaster245b kaže...
Macumba kaže...

Ovo o Trumpu: Američki izborni sustav je prilično drugačiji od našeg npr., a u tom slučaju je naravno bilo dosta "navijanja".

 

Ovo o statistici ti je neozbiljno. Koristiš fore s ulice. Statistika je itekako znanost i zadire u mnoga područja života, od ekonomije do npr. planiranja cesta, proizvodnje lijekova, projektiranja antena, planiranje potrošnje plina itd. itd. 

Nisi uopce shavatio sto sam htio reci i doslovno se lovis na Trumpa iako je on bio samo poredba u sirem smislu.

Plitko razmisljanje

 

Usput pojasni mi "fore sa ulice".

 

Upozoravam te unaprijed , vec sad sam siguran da na svaki tvoj argument cu zasigurno biti u prilici pruziti dva dobra kontra argumenta.

 

Grozno kako neki ljudi ( i svi koji se slazu sa tobom) nisu kadri gledati dalje od njihove uze okoline.

Meni je dobro, elem svima je dobro.

 Rofl.

 

Izbori u USA nisu neposredni već predsjednika bira elektorat pa je tu već prva greška. Također, taman da se i rade kao kod nas gdje je cijela država jedna jedinica pa pobjedu može donijeti i 1 glas, postoji pojam koji objašnjava čak i takva iznenađenja.

https://en.wikipedia.org/wiki/Standard_error

Trump je kao i Kolinda odnio pobjedu unutar statističke pogreške na razini ovih swing states što je u svim duopolima zapravo normalno. Je li anketa 50-50 ili je 51-49 ili pak 47-53 za promatrača je nebitno ako je pogreška +/- 3%.

 

Vjerovao ili ne, da HDZ osvoji u svakoj jedinici 1 glas iznad crte, a SDP da ima jedan manje od crte, na kraju bi HDZ imao 10 mandata vise. Sa samo 10 glasova vise. D'hondt.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/D%27Hondt_method

 

Ovdje u tekstu piše koliko je ljudi sudjelovalo u anketi, koji postotak je glasao za što i piše da se provodilo među zaposlenima. Kad je nešto 92%, pa rijetki su primjeri greške od čak 50% da bi mogao tvrditi da je "isto ko Trump". Trump nije pobjedio sa 90%, pa ni sa 60% već je imao 46.1% glasova dok je Hillary imala 48.2%. Ali je zbog elektorata odnio 56.8% jer izborni inženjering.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gerrymandering

 

Nikom nije jasno što pričaš niti je moguće shvatiti što pričaš. Daj sto kontrargumenata, 2 su statistička greska.

 

Da li bi naslov bio točniji sa "92% ispiranika ankete odabralo X"? Mislim da je dragom bogu svejedno kad se radi o tako visokom postotku u ovakvoj temi. Trebao je svih dvajst hiljada poimence staviti u naslov, da bude točno.

 I ti se zakacio na Trumpa ko pastrmka.

 

U tekstu pise da je sudjelovalo 11900 sudionika.

Koliki krkan moras biti da ignoras clanak i navedene brojke u tom istom clanku kojeg pokusavas braniti.

 

O j...m ti sve nema buducnosti nama bez jednog postenog reseta.

 

I zasluzili smo ga.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
12 godina
offline
Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u uredu ne

Bolje sto godina živjeti u bogatstvu nego sedam dana u bijedi.

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
BlueMax kaže...

Bolje sto godina živjeti u bogatstvu nego sedam dana u bijedi.

 Besmrtni Grumf:

 

Bolje ispasti budala nego iz vlaka.

Bolje gotova gotovina nego čekovno očekivanje.

Tko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Bolje izdati knjigu nego prijatelja!

Tko sanjari drhti. Ko drhti sanjari ili mu je hladno.

Prvo hopni, pa reci skoč.

Pijte više mlijeka, a manje nafte.

Bolje herojski ustuknuti nego kukavički pobijediti.

Ne predaj se nikad, osim kad moraš.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
12 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
BlueMax kaže...

Bolje sto godina živjeti u bogatstvu nego sedam dana u bijedi.

 Besmrtni Grumf:

 

Bolje ispasti budala nego iz vlaka.

Bolje gotova gotovina nego čekovno očekivanje.

Tko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Bolje izdati knjigu nego prijatelja!

Tko sanjari drhti. Ko drhti sanjari ili mu je hladno.

Prvo hopni, pa reci skoč.

Pijte više mlijeka, a manje nafte.

Bolje herojski ustuknuti nego kukavički pobijediti.

Ne predaj se nikad, osim kad moraš.

 Ono je bio citat Boba Rocka.

15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
ante_etna kaže...
syncmaster245b kaže...
BlueMax kaže...

Bolje sto godina živjeti u bogatstvu nego sedam dana u bijedi.

 Besmrtni Grumf:

 

Bolje ispasti budala nego iz vlaka.

Bolje gotova gotovina nego čekovno očekivanje.

Tko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Bolje izdati knjigu nego prijatelja!

Tko sanjari drhti. Ko drhti sanjari ili mu je hladno.

Prvo hopni, pa reci skoč.

Pijte više mlijeka, a manje nafte.

Bolje herojski ustuknuti nego kukavički pobijediti.

Ne predaj se nikad, osim kad moraš.

 Ono je bio citat Boba Rocka.

 Ma znam, ali nemozes a ne spomenti Grumfove mudrolije.

 

Jednostavno pita da nastavis ;)

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
16 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...

 ...

Usput pojasni mi "fore sa ulice".

 ...

 Primeri:

  • Sandro, Petar Stosic, Vrbanus
  • Statistiscka "znanost" ne postroji.
  • Postoji laz, prljava laz i onda statistika.
  • Statistika je sve prije nego egzaktna
  • Sad vec lupas ko' otvoreni prozor.

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
Ivan(4) kaže...
syncmaster245b kaže...

 ...

Usput pojasni mi "fore sa ulice".

 ...

 Primeri:

  • Sandro, Petar Stosic, Vrbanus
  • Statistiscka "znanost" ne postroji.
  • Postoji laz, prljava laz i onda statistika.
  • Statistika je sve prije nego egzaktna
  • Sad vec lupas ko' otvoreni prozor.

 

 Sto je tu sa "ulice"?

 

Ili zelis reci da se sa statistikom ne moze manipulirati?

 

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
16 godina
moderator
offline
Re: Britanci bi radije radili 4 dana tjedno u ured
syncmaster245b kaže...
Ivan(4) kaže...
syncmaster245b kaže...

 ...

Usput pojasni mi "fore sa ulice".

 ...

 Primeri:

  • Sandro, Petar Stosic, Vrbanus
  • Statistiscka "znanost" ne postroji.
  • Postoji laz, prljava laz i onda statistika.
  • Statistika je sve prije nego egzaktna
  • Sad vec lupas ko' otvoreni prozor.

 

 Sto je tu sa "ulice"?

 

Ili zelis reci da se sa statistikom ne moze manipulirati?

 

 

 Započeo si ovu raspravu "s visoka", prvo na svoj način vrijeđajući autora (ili je ono bio neshvaćeni kompliment?), a nakon što se niz sudionika nije složio s tobom (pri tom ti vrlo kulturno replicirajući), krenuo si s "lupaš k'o otvoreni prozor", pa "krkane"...

 

Zašto tako gubiš taktičnost ako se ljudi ne slažu s tobom?

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice