Tablet s Nvidijom RTX 4070 i Intelom i9-13900H

poruka: 4
|
čitano: 5.205
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tablet s Nvidijom RTX 4070 i Intelom i9-13900H".
9 godina
offline
Tablet s Nvidijom RTX 4070 i Intelom i9-13900H

"...ventilatori od tekućeg metala" - može mi netko objasniti kakvi su to ventilatori od tekućeg metala? Ovo "tekućeg" me definitivno zbunilo jer ventilatori obično budu od nekog tvrdog materijala, a ne tekućine, sam rashladni sustav hlađenja tj. hladnjak može imati tekući metal u funkciji odvođenja topline, ali za ventilatore od tekućeg metala još nisam čuo. 

 

 

 

EDIT: Sad gledam i vidim da je članak "malo" ispravljen.    

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2023 13:03 (Thinker).
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tablet s Nvidijom RTX 4070 i Intelom i9-13900H

Tak je to kad ideš prevoditi "liquid metal cooling" a nemaš pojma o čemu pišeš.

16 godina
offline
Re: Tablet s Nvidijom RTX 4070 i Intelom i9-13900H
Thinker kaže...

"...ventilatori od tekućeg metala" - može mi netko objasniti kakvi su to ventilatori od tekućeg metala? Ovo "tekućeg" me definitivno zbunilo jer ventilatori obično budu od nekog tvrdog materijala, a ne tekućine, sam rashladni sustav hlađenja tj. hladnjak može imati tekući metal u funkciji odvođenja topline, ali za ventilatore od tekućeg metala još nisam čuo. 

 To ti je napravljeno od T-1000 terminatora 🤣

15 godina
offline
Tablet s Nvidijom RTX 4070 i Intelom i9-13900H

strastveni (ali i stoički) križaljkaši znaju kako postoji nekolicina kouna tekućih na kuhinjskoj/kupaonskoj/spavaćesobnoj temperaturi: Hg, Cs, Ga, Rb i Fr. ovaj naramak je i izvrsne vodljivosti, strujne i toplinske, pa su baš če-če za hladila (koja moraju sadržisati elektromagnetske pumpe). mislim kako plejstejšn 5 sadrži takav sustav. a normalno da košta, jebga. ma kakve mi stavove imali o tome, i afričku dječicu koja to rudare valja ponekad i platiti. polugodišnje po bar ojro. za pola sladoleda. u tom je smislu napis košer/halal.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2023 11:38 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice