Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy električn

poruka: 17
|
čitano: 18.463
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy električn".
10 godina
offline
Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy električn

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

Nadglednik dina
Moj PC  
6 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Entry Point kaže...

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

How dare you! It's a factory not assembly!

12 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt

Takva je sva industrija, rijetki su oni koji imaju sve pod svojim krovom...

 

 Cimos je proizvodi dijelove za turbine, koje onda drugdje finaliziraju i ugrađuju u zapadna vozila...

 

Lp...

10 godina
protjeran
offline
Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy električn

Autor se sigurno zbunio mislio je sigurno SASTAVLJAONICA ili nikad nije vidio proizvodnju pa ne zna o čemu priča.A možda kao i obično u RH medijima pala šuška za PROMO.

Moj PC  
0 3 hvala 0
2 godine
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Entry Point kaže...

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

A što je to toliko problematično kod "pravljenja" bicikla ?

Zašto bi izmišljali toplu vodu kad je već izmišljena.

Dijelovi su vjerojatno proizvedeni u Kini, ovdje se sastavljaju i tako danas sve funkcionira...

 

Najbitnije je da je tvornica otvorena, mlade ljude su zaposlili.

 

To je isto kao da kažeš zašto mi u Hrvatskoj ne proizvodimo masovno "hrvatski" automobil, kao nekada Crvena zastava iz Kragujevca.. fiću, Stojadina i Juga s Y  brmmm..brmmm

合氣道 Leptiri su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
16 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Entry Point kaže...

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

 ne mogu se sjetit kada smo ono proizvodili bicikle koji su za narod? 

12 godina
offline
Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy električn

Kinezi baš ne vole kad naručuješ dijelove za proizvodnju jer onda moraju ručno rastavljati već sastavljen bicikl. To bi mogla biti prilika za nekog domaćeg poduzetnika koji bi se bavio proizvodnjom dijelova, odnosno rastavljanjem gotovih bicikala.

 
6 0 hvala 0
Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy električn

gledam njihove bicikle, dopadaju mi se. Posebice range od 100km, nisam siguran u kojim to uvjetima može postići, ali OK.

 

Općenito mi djeluju dosta uredno napravljeni, ništa spektakularno ali za ugodne vožnje Istrom...?

 

Ova tu djeluje vrlo, vrlo korektno:
https://msenergy.hr/en/ms-energy-ebike-m100/

 

 

treba jedino vidjeti može li se za te novce kupiti nešto kvalitetnije...

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy električn

screwing industry, rekao bi Petric, na tečnom anglorvackom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Entry Point kaže...

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

Pusti ti njih, šta ti znaš napraviti? 

42
6 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
markoBT kaže...
Entry Point kaže...

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

Pusti ti njih, šta ti znaš napraviti? 

Napraviti ili sastaviti?

2 godine
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
love2ml86 kaže...
Napraviti ili sastaviti?

Semantika...

 

Pitao ga je; koliko je on ljudi zaposlio, koliko dječjih usta hrani svojom sposobnošću....

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 5:20 (Zaporožac).
10 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Zaporožac kaže...
Entry Point kaže...

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

A što je to toliko problematično kod "pravljenja" bicikla ?

Zašto bi izmišljali toplu vodu kad je već izmišljena.

Dijelovi su vjerojatno proizvedeni u Kini, ovdje se sastavljaju i tako danas sve funkcionira...

 

Najbitnije je da je tvornica otvorena, mlade ljude su zaposlili.

 

To je isto kao da kažeš zašto mi u Hrvatskoj ne proizvodimo masovno "hrvatski" automobil, kao nekada Crvena zastava iz Kragujevca.. fiću, Stojadina i Juga s Y  brmmm..brmmm

 To nije tvornica. U tvornicama se proizvodi. Ovo je sastavljaona. Ajmo biti precizni.
Ništa nisam rekao protiv zapošljavanja i firme, samo nazovimo to pravim imenom. Ajd da barem rame zavare kod nas, upravljače i slično, onda bi bila tvornica.

markoBT kaže...

Pusti ti njih, šta ti znaš napraviti? 

 Mnogo toga.

Zaporožac kaže...

 

Pitao ga je; koliko je on ljudi zaposlio, koliko dječjih usta hrani svojom sposobnošću....

 Koliko sam trebao u kojem trenutku. Da imam volje i da ne želim biti sa svojom obitelji, mogu ih 20 zaposliti bez problema. Ali ja ti više volim prosječan život, svoje vrijeme, nemam neku želju biti rob rada. 🤷‍♂️

Nadglednik dina
11 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Entry Point kaže...

 ...Ajd da barem rame zavare kod nas, upravljače i slično, onda bi bila tvornica.

 znači jedina razlika je metoda spajanja, i to određuje što je tvornica, a što nije tvornica?

to se malo kosi s dosadašnjim definicijama

 

factory - a building or group of buildings where goods are manufactured or assembled chiefly by machine

11 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Entry Point kaže...
Zaporožac kaže...
Entry Point kaže...

Ukratko ne znamo ni bicikl više napravit, ali znamo ga sastaviti i naljepiti svoje naljepnice na njega!

A što je to toliko problematično kod "pravljenja" bicikla ?

Zašto bi izmišljali toplu vodu kad je već izmišljena.

Dijelovi su vjerojatno proizvedeni u Kini, ovdje se sastavljaju i tako danas sve funkcionira...

 

Najbitnije je da je tvornica otvorena, mlade ljude su zaposlili.

 

To je isto kao da kažeš zašto mi u Hrvatskoj ne proizvodimo masovno "hrvatski" automobil, kao nekada Crvena zastava iz Kragujevca.. fiću, Stojadina i Juga s Y  brmmm..brmmm

 To nije tvornica. U tvornicama se proizvodi. Ovo je sastavljaona. Ajmo biti precizni.
Ništa nisam rekao protiv zapošljavanja i firme, samo nazovimo to pravim imenom. Ajd da barem rame zavare kod nas, upravljače i slično, onda bi bila tvornica.

markoBT kaže...

Pusti ti njih, šta ti znaš napraviti? 

 Mnogo toga.

Zaporožac kaže...

 

Pitao ga je; koliko je on ljudi zaposlio, koliko dječjih usta hrani svojom sposobnošću....

 Koliko sam trebao u kojem trenutku. Da imam volje i da ne želim biti sa svojom obitelji, mogu ih 20 zaposliti bez problema. Ali ja ti više volim prosječan život, svoje vrijeme, nemam neku želju biti rob rada. 🤷‍♂️

"Moga toga" je lijepši način da se kaže ništa. Al' dobro svatko radi ono što zna.

42
10 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
markoBT kaže...

"Moga toga" je lijepši način da se kaže ništa. Al' dobro svatko radi ono što zna.

 A tko si ti da ja tebi dajem izvještaj o mojem privatnom životu? Što te boli kiki što ja znam ili ne znam.

Nadglednik dina
11 godina
offline
Re: Posjetili smo proizvodni pogon MS Energy elekt
Entry Point kaže...
markoBT kaže...

"Moga toga" je lijepši način da se kaže ništa. Al' dobro svatko radi ono što zna.

 A tko si ti da ja tebi dajem izvještaj o mojem privatnom životu? Što te boli kiki što ja znam ili ne znam.

Eto na, sad se još i ljutimo. Al' dobro, tko gubi ima pravo da se ljuti. 

42
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice