watchOS 10 donijet će veliku promjenu u dizajnu su

poruka: 4
|
čitano: 6.306
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "watchOS 10 donijet će veliku promjenu u dizajnu su".
12 godina
offline
watchOS 10 donijet će veliku promjenu u dizajnu su

Već se godinama nakanjujem kupiti Apple Watch, ali svaki put kada izbace novu verziju, ona nema ono nešto što bi mi opravdalo toliki trošak. Ili bi morali poduplati trajanje baterije ili ubaciti mjerenje glukoze u krvi. Sve druge SW optimizacije i onako dolaze na starije verzije uređaja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: watchOS 10 donijet će veliku promjenu u dizajn
Istina. Koristim series 6 skoro dvije godine i koristimga samo za tri stvari: placanja, vrijeme (sati) i brisanje suza svaki put kad s njim lupim po necemu na poslu. Puno puta se dogodilo da, iako je mob i sat na istom wifiju, ako se udaljim malo vise, obavijesti jednostavno ne dolaze.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: watchOS 10 donijet će veliku promjenu u dizajn
Bass kaže...
Istina. Koristim series 6 skoro dvije godine i koristimga samo za tri stvari: placanja, vrijeme (sati) i brisanje suza svaki put kad s njim lupim po necemu na poslu. Puno puta se dogodilo da, iako je mob i sat na istom wifiju, ako se udaljim malo vise, obavijesti jednostavno ne dolaze.

 

Sat i telefon ne komuniciraju preko WiFija nego preko bluetootha...

 

Nadam se da će u ne tako dalekoj budućnosti i kod nas biti moguće upogoniti watch sa esim karticom.

Failure is always an option...
6 godina
offline
Re: watchOS 10 donijet će veliku promjenu u dizajn
Bass kaže...
Istina. Koristim series 6 skoro dvije godine i koristimga samo za tri stvari: placanja, vrijeme (sati) i brisanje suza svaki put kad s njim lupim po necemu na poslu. Puno puta se dogodilo da, iako je mob i sat na istom wifiju, ako se udaljim malo vise, obavijesti jednostavno ne dolaze.

 OK, tvoj avatar toliko paše ovome komentaru.... :D

NULL!=NULL
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice